Nové iPhony sa v Japonsku začnú predávať už 20. septembra

Verní fanúšikovia Applu už určite majú vo svojich kalendároch vyznačený dátum 10. septembra, kedy budú predstavené nové iPhony. Všetko nasvedčuje tomu, že ani na samotné spustenie predaja nových modelov už nebudeme musieť dlho čakať. iPhone 5S aj lacnejší iPhone 5C by totiž mali byť v predaji už o desať dní neskôr, od 20. septembra. Najnovšie sa k špekuláciám potvrdzujúcim tento dátum pridal aj najväčší japonský biznis denník. Tento denník potvrdzuje aj chýry o novej farbe pre iPhone 5S, ktorý by mal byť dostupný aj v zlatej farbe pripomínajúcej šampanské. Okrem klasického zlepšenia hardvéru a fotoaparátu môžeme očakávať aj čítačku prstov integrovanú v Home tlačidle. Otážne však je, v ktorej vlne rozširovania dostupnosti nových iPhonov bude Slovensko či Česká republika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…