Nová verzia internetového prehliadača Chrome pre iOS prináša niekoľko noviniek a zlepšení

Verzia 28 je najnovšou verziou internetového prehliadača Google Chrome pre iOS a prináša hneď niekoľko zaujímavých noviniek. V prvom rade ide o zlepšenú integráciu s ostatnými Google aplikáciami pre iOS. Odkazy na Drive, Google+, mapy alebo YouTube teraz môžu byť otvorené priamo v prislúchajúcej aplikácii, nie ako bežný internetový odkaz v Safari. Táto integrácia by sa mala v budúcnosti ešte zlepšovať.

Google si prichystal novinky aj pre majiteľov iPadu, kde Chrome prináša zlepšené zobrazenie na celú obrazovku. Najnovšia verzia sľubuje aj ďalšie zrýchlenie načítavania stránok, menšiu spotrebu dát, lepšie vyhľadávanie hlasom, prístup k histórii navštívených stránok a opravy známych chýb.

Google Chrome pre iOS je zadarmo k dispozícii v App Store.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.