Nová verzia Instagramu rozširuje možnosti uploadovania videí

Len pred niečo vyše mesiaca priniesla sociálna sieť Instagram možnosť nahrávať videá a už tu máme ďalšiu dôležitú aktualizáciu. Rieši problém mnohých používateľov, ktorým prekážalo, že môžu uploadovať len videá, ktoré práve nahrajú v aplikácii Instagram. V najnovšej verzii 4.1 teraz môžu navyše uploadovať aj videá, ktoré majú v Camera Roll, prípadne videá, ktoré natočili v inej aplikácií. Samozrejme, na tom, kedy bolo video vytvorené, už nezáleží. Po vybraní videa na upload si môžu používatelia vybrať časť, ktorú majú najradšej, a vystrihnúť ju. Pribudli aj ďalšie možnosti pre úpravu videa a nástroj na automatické vyrovnávanie fotografií, použiteľný aj pre importované fotografie.

Instagram 4.1 si môžete zadarmo stiahnuť z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…