Motorola ponúka nástroj uľahčujúci prechod z iPhonu

Motorola, ktorá v súčasnosti patrí Googlu, robí všetko pre to, aby sa jej podarilo získať nespokojných majiteľov iPhonov. Potenciálu vlajkovej lodi, smartfónu Moto X, pridáva aj hodnotenie Consumer Reports, kde označili novinky Motoroly za lepšie v porovnaní s iPhonmi, minimálne v oblasti displeja a výdrže batérie. Aby bol prechod na Moto X z iOS ešte jednoduchší, Motorola sprístupnila nástroj, ktorý dokáže preniesť telefónne čísla a kalendár z iCloud zálohy na Android. Síce sa ešte nedá hovoriť o bezproblémovom prechode, no podľa slov P. Soniho z Googlu je to začiatok. Viac o tomto nástroji nájdete na oficiálnych stránkach.

Zdroj: The Verge

komentáre
  1. Je to take polovicne riesenie. Po migracii Vam budu chybat informacia  o Company, stratite info o kategoriach telefonnych cisel- teda Work, Home, Mobile, vsetko bude iba Phone. Takisto adresa bude iba ocislovana 1 a 2, nie work, home.

  2. Moto X vyzera byt celkom slusne spracovany, pekny telefon..nevravim, ze by som ho vymenil za iPhone ale ak by som sa rozhodoval pre android, tak urcite radsej ako korejsky crap

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť