Microsoft od vás okrem iPadu kúpi aj iPhone

Microsoft pokračuje v snahe prevziať zákazníkov Applu. Po predstavení programu, v rámci ktorého od vás odkúpi pri nákupe nového tabletu váš iPad, prichádza jeho rozšírenie. Najnovšie bude Microsoft vo vybraných predajniach v USA a Kanade vykupovať okrem iPadov aj iPhony. Za iPhone 4S alebo iPhone 5 dostanete minimálne 200 USD. Nejde však o hotovosť, ale o poukážky použiteľné len v obchode Microsoftu, ideálne na nákup smartfónu s Windows Phone.

komentárov
 1. Že za iPhone 4s a iPhone 5 200€. A v zapeti  ich budú ponúkať na svojich stránkach za 399… Nech ponuknu 500€ vtedy sa uvidí kto je skalný ovocinar.

 2. Keď zvážim, že iPhone 4S sa dá cez bazár predať minimálne za 250 EUR, čo je cca 340 USD, bol by blázon ten, čo by to predal Microsoftu.

  Ak by som vyslovene chcel zariadenie s WP, tak predám iPhone cez bazár a doplatím si na nový WP smartfón v internetovom obchode.

  Ak by dávali poukážky v hodnote min. 400 USD, tak nič nepoviem.

  Blázni v MS!

 3. Nechápem prečo to Microsoft robí. Toto ich ešte viac stavia do pozície “mocnosti zla” proti ktorej bojoval Steve Jobs R.I.P.

 4. Tak toto sa uz javi ako tragedia a ubohost nehodna mena Microsoft. Musia byt poriadne v prdeli s tym svojim hardwarom, ked sa dokazu znizit k takymto praktikam. Ale kto chce kam, pomozme mu tam! Netvrdim ani zdaleka , ze Apple je bez chyb, ale chcel by som vediet tie pocty vymenenych jablcok za tie ich srackosofty

 5. ja by som chcel vidiet co by sa stalo, keby som im tam zobral 5ku a zobral si od nich nejaky srot, a za tyzden sa vratil, ze nech mi daju naspat moju 5ku, lebo ten MS je totalne mimo :-D :-D

  toto je chore fakt, a ta cena je tam podla mna naschval, nech to tych fanusikov poburi.. urcite 5ka nema cenu 200 dolarov ani v usa, nie este u nas..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť