Kniha Jony Ive je už vo svete v predaji, na Slovensku bolo jej vydanie odložené

Sir Jonathan Ive je meno geniálneho dizajnéra Applu, ktorému vďačíme za dizajnové spracovanie väčšiny Apple produktov. Ak by ste sa o tejto významnej osobnosti, ktorá má podľa mnohých v súčasnosti v Apple rozhodujúce slovo, chceli dozvedieť viac, určite si prečítajte knihu Jony Ive: The Genius Behind Apple’s Greatest Products. Ako sme vás informovali skôr tento týždeň, plánované vydanie knihy bolo 14. novembra. Vo svete je už kniha v predaji, ak teda máte napríklad americké konto, môžete si ju kúpiť v iBookstore za cenu 11,99 USD. Napriek tomu, že v slovenskom iBookstore ide taktiež o anglickú verziu s pôvodne rovnakým plánovaním vydaním, kniha tu zatiaľ nie je v predaji. Cena je v slovenskom iBookstore stanovená na 13,99 EUR, no podľa nového dátumu vydania bude k dispozícii od 18. novembra, takže si ju zatiaľ môžete len predobjednať. Podobne ako v prípade životopisu Steva Jobsa, aj tu môžeme očakávať slovenský či český preklad, no s istým omeškaním.

komentárov
  1. Predpokladam, ze ta kniha je PR pripravou na to, ze Jony bude CEO Applu. Urcite som za, Tim Cook nie je vyrazna osobnost, naviac jeho retorika je unavujuca.

  2. Peter, veď Jony nikdy nechel riadiť spoločnosť, to je predsa známe. A čo má rétorika spoločná s pozíciou CEO? Pozri si Balmera

  3. ceny su neskutocne vysoke — nechapem, ako e-book moze stat viac menej tolko ako realna kniha?!

    e-book ma stat patinu toho, co paper back – ved tam nie je ziaden papier, tlac, vazba, distribucia, sklad..

    smutne..

  4. peetecek: kniha je duševné vlastníctvo a jej vytvorenie stojí nemalé úsilie. preto nemôže predávať elektronickú knihu za 1/5 tlačenej knihy. amazon predáva niektoré elektronické knihy drahšie ako tie tlačené,… prečo? no lebo elektronická kniha praktická, pohodlnejšie sa číta, nezaberá žiadne miesto, môžeš si ju vziať kam chceš, a hlavne keď ju kúpiť tak ti ju doručia hneď. má viac výhod ako tá tlačená, preto môže byť drahšia.

    samozrejme mám rád aj tlačené knihy, napríklad penu dní by som nechcel v elektronickej podobe. ale taký životopis Warrena Buffetta čo má nejakých 1000 strán by som mal radšej v elektronickej podobe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?