Jony Ive – kniha o slávnom dizajnérovi Applu už čoskoro v predaji

Úspech Applu sa často spája s osobnosťou Steva Jobsa. Aj keď jeho úloha bola bez pochýb kľúčová, jeho genialita nemala korene v písaní kódu či samotnom návrhu dizajnu. Mal však schopnosť vždy dať dokopy tím tých najlepších ľudí a donútiť ich vydať zo seba všetko. Jedným z ľudí, ktorí nemohli chýbať v Stevovom tíme, bol Sir Jonathan Ive, hlavný dizajnér Applu. Ten má v súčasnosti podľa mnohých hlavné slovo v Apple, aj keď oficiálne je riaditeľom Tim Cook. Ak vás zaujíma, kto v skutočnosti Jony Ive je, určite si prečítajte knihu Jony Ive: The Genius Behind Apple’s Greatest Products, ktorá je v predaji od zajtra. Predobjednávať môžete napríklad v iBooks Store za 13,99 EUR.

 

komentárov
  1. Laado ne, to si vsetci len robia srandu… To je take vtipne oslovenie vies, Sir Alex Fergusson, Sir Jony Ive, Sir Elton John, to je len tak vlastne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…