iGrillmini – kontrolujte teplotu vašich jedál z iPhonu

Spoločnosť iDevices prináša na trh druhú generáciu teplomera na mäso, iGrillmini, ktorý je nástupcom iGrill. Podobne ako predchodca, k iPhonu sa tento teplomer pripája cez Bluetooth, a umožňuje vám tak na diaľku sledovať teplotu vašich pripravovaných jedál. Napriek novému dizajnu a menšiemu odolnejšiemu telu ponúka iGrillmini výdrž na jedno nabitie až 150 hodín s dosahom približne 45 metrov. Okrem toho ponúkne zabudované svetlo, ktoré mení farbu v závislosti od teploty jedla. Z jedného iPhonu môžete sledovať naraz niekoľko rôznych teplomerov iGrillmini. Nová aplikácia navyše ponúkne aj tvorbu grafov z nameraných teplôt, nastavovanie alarmov viazaných na rôzne teploty a podobne. Nová aplikácia podporuje aj predchádzajúcu generáciu teplomera.

iGrillmini si môžete predobjednať za 39,99 USD z oficiálnych stránok. Keďže používa Bluetooth 4.0, potrebujete iPhone 4s, iPad tretej generácie, iPad mini alebo iPod touch piatej generácie alebo novšie zariadenie.

komentáre
  1. Existuje aj nejake “rozumne” prislusenstvo k iHrackam? Ci len taketo sprostosti ako vidlicky, teplomery na gril, a vsetko co sa hier tyka?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…