Chcete ušetriť a mať prehľad o vašich financiách?  Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu Expenses.to

Neviete kam miznú vaše financie, či vo forme hotovosti vo vašej peňaženke, alebo na vašom bežnom účte v banke? Chceli by ste si optimalizovať a eliminovať nežiaduce výdavky?

Práve pre vás je určená bezplatná aplikácia Expenses.to. Mobilná aplikácia je rozšírením webovej služby www.expenses.to pre zadávanie výdavkov priamo z mobilného zariadenia bezprostredne po vykonaní hotovostnej alebo bezhotovostnej platby. Aplikácia je určená pre zariadenia iPhone, iPad a iPod. Dostupná je momentálne v troch jazykových mutáciach a to v slovenčine, češtine a angličtine. Jazyková mutácia sa prepne automaticky podľa nastavenia vášho zariadenia.

Obr. 1

Aplikácia je dostupná na adrese https://itunes.apple.com/…/id599511943?mt=8 alebo slovenskej lokalizácii na adrese https://itunes.apple.com/…/id728246424?mt=8.

TIP: **Mobilná aplikácia je určená primárne na zadávanie výdavkov. Pokročilé prehľady a štatistiky sú dostupné v rámci web aplikácie na adrese www.expenses.to.***Ako na to alebo začíname s Expenses.to*

Po spustení aplikácie a zobrazení splash screenu (obr.1) aplikácia ponúkne prihlásenie do účtu Expenses.to (obr.2). Pokiaľ ste si už v minulosti vytvorili účet na www.expenses.to, zadajte tieto údaje aj pre prihlásenie do mobilnej aplikácie Expenses.to. Ak ste sa ešte neregistrovali a nemáte vytvorený účet na Expenses.to, kliknite na tlačidlo “Nová registrácia”. Registrácia je veľmi jednoduchá, stačí zadať základné údaje ako krajinu, menu, alias (prezývku), emailovú adresu a heslo a kliknúť na tlačidlo “Odoslať“ a váš účet na Expenses.to bude automaticky vytvorený.

Expenses.to recenzia  

Obr. 2 a 3

TIP: V prípade, že sa zatiaľ nechcete registrovať a máte záujem si pozrieť aplikáciu zvnútra, kliknite na „vyskúšať demo účet“ a prihlásite sa do demo rozhrania.

Po úspešnom prihlásení sa zobrazí základná ponuka (obr.3). Hlavné navigačné menu sa nachádza v spodnej časti aplikácie a obsahuje najdôležitejšie funkčné prvky. Zľava do prava sa nachádzajú nasledové funkcie: obnovenie / načítanie údajov, zobrazenie štatistík, centrálne zelené tlačidlo na pridanie výdavku, informácie o aplikácii, odhlásenie. V hornej časti sa nachádza zľava do prava: poznámkový blok (obr.4), suma výdavkov a kalkulačka (obr.5). Zobrazenie výdavkov je možné za aktuálny deň, za posledných 7 dní alebo aktuálny mesiac. Zvyšná časť aplikácie je určená pre zobrazenie výdavkov.

Expenses.to recenzia  

Obr. 4 a 5

Po kliknutí na centrálne zelené tlačidlo „+“ sa otvorí formulár pre zadanie výdavku (obr.6). K výdavku je možné priradiť rôzne parametre ako kategória, typ platby, skupina výdavku, dôležitosť výdavku a pod. Dôkladné vyplňovanie týchto parametrov je neskôr prospešné z pohľadu zobrazenia detailných štatistík a analýzy vašich výdavkov. Po uložení výdavku sa výdavok automaticky zobrazí v prehľade výdavkov.

Výdavky je tiež možné kliknutím na výdavok v prehľade výdavkov editovať, duplikovať alebo zmazať (obr.7).

Expenses.to recenzia  

Obr. 6 a 7

V prípade, že vás naša bezplatná aplikácia Expenses.to oslovila, teší nás to. Budeme radi, ak nám prejavíte svoju priazeň prostredníctvom „Like“ v našom profile https://www.facebook.com/Expenses.to alebo „Follow“ na https://twitter.com/Expensesto. Ďakujeme.

Ďalšie bezplatné aplikácie od WSD | Technology & Solution nájdete na adrese: http://en.wsd-europe.com/…application/.

komentárov
  1. Osobne by ma bavilo zadavat udaje z blocka tak tyzden. Potom by ma to otravovalo. Za dalsie radsej ani nechcem vediet kolko minam za hluposti :-)

    Mozno s blockovou loteriu sa dockame QR kodu na kazdom blocku a potom by to bolo jednoduchsie. Clovek zvoli preddefinovanu kategoriu a sumu oskenuje. Resp. sa mi zda ze prima banka ma nejaku aplikaciu ktora sleduje co ste kupili kartou.

  2. QR kody na blockoch by boli super, ale pochybujem ze sa toho niekedy dockame…a uz vobec nie, ak by to mala byt iniciativa statu:)

  3. Pocujte a daka appka ktora umoznuje davat neobmedzene aj prijmy?? Lebo robim ako casnik a rad by som tam pridaval d prijmu aj tringelty vzdy po smene

  4. Ja som pouzival DailyCosts 4 mesiace pocas letnej prace v zahranici. Som s nou velmi spokojny, ovladanie je jednoduche, intuitivne. Navyse poskytuje jednoduchy prehlad prijmov a vydavkov za uplynuly tyzden ci mesiac, v jednotlivych kategoriach a to percentualne alebo hodnotovo.
    Appka je platena, no z casu na cas je free

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?