Chcete ušetriť a mať prehľad o vašich financiách? Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu Expenses.to

Neviete kam miznú vaše financie, či vo forme hotovosti vo vašej peňaženke, alebo na vašom bežnom účte v banke? Chceli by ste si optimalizovať a eliminovať nežiaduce výdavky?

Práve pre vás je určená bezplatná aplikácia Expenses.to. Mobilná aplikácia je rozšírením webovej služby www.expenses.to pre zadávanie výdavkov priamo z mobilného zariadenia bezprostredne po vykonaní hotovostnej alebo bezhotovostnej platby. Aplikácia je určená pre zariadenia iPhone, iPad a iPod. Dostupná je momentálne v troch jazykových mutáciach a to v slovenčine, češtine a angličtine. Jazyková mutácia sa prepne automaticky podľa nastavenia vášho zariadenia.

Obr. 1

Aplikácia je dostupná na adrese https://itunes.apple.com/…/id599511943?mt=8 alebo slovenskej lokalizácii na adrese https://itunes.apple.com/…/id728246424?mt=8.

TIP: **Mobilná aplikácia je určená primárne na zadávanie výdavkov. Pokročilé prehľady a štatistiky sú dostupné v rámci web aplikácie na adrese www.expenses.to.***Ako na to alebo začíname s Expenses.to*

Po spustení aplikácie a zobrazení splash screenu (obr.1) aplikácia ponúkne prihlásenie do účtu Expenses.to (obr.2). Pokiaľ ste si už v minulosti vytvorili účet na www.expenses.to, zadajte tieto údaje aj pre prihlásenie do mobilnej aplikácie Expenses.to. Ak ste sa ešte neregistrovali a nemáte vytvorený účet na Expenses.to, kliknite na tlačidlo “Nová registrácia”. Registrácia je veľmi jednoduchá, stačí zadať základné údaje ako krajinu, menu, alias (prezývku), emailovú adresu a heslo a kliknúť na tlačidlo “Odoslať“ a váš účet na Expenses.to bude automaticky vytvorený.

Expenses.to recenzia

Obr. 2 a 3

TIP: V prípade, že sa zatiaľ nechcete registrovať a máte záujem si pozrieť aplikáciu zvnútra, kliknite na „vyskúšať demo účet“ a prihlásite sa do demo rozhrania.

Po úspešnom prihlásení sa zobrazí základná ponuka (obr.3). Hlavné navigačné menu sa nachádza v spodnej časti aplikácie a obsahuje najdôležitejšie funkčné prvky. Zľava do prava sa nachádzajú nasledové funkcie: obnovenie / načítanie údajov, zobrazenie štatistík, centrálne zelené tlačidlo na pridanie výdavku, informácie o aplikácii, odhlásenie. V hornej časti sa nachádza zľava do prava: poznámkový blok (obr.4), suma výdavkov a kalkulačka (obr.5). Zobrazenie výdavkov je možné za aktuálny deň, za posledných 7 dní alebo aktuálny mesiac. Zvyšná časť aplikácie je určená pre zobrazenie výdavkov.

Expenses.to recenzia

Obr. 4 a 5

Po kliknutí na centrálne zelené tlačidlo „+“ sa otvorí formulár pre zadanie výdavku (obr.6). K výdavku je možné priradiť rôzne parametre ako kategória, typ platby, skupina výdavku, dôležitosť výdavku a pod. Dôkladné vyplňovanie týchto parametrov je neskôr prospešné z pohľadu zobrazenia detailných štatistík a analýzy vašich výdavkov. Po uložení výdavku sa výdavok automaticky zobrazí v prehľade výdavkov.

Výdavky je tiež možné kliknutím na výdavok v prehľade výdavkov editovať, duplikovať alebo zmazať (obr.7).

Expenses.to recenzia

Obr. 6 a 7

V prípade, že vás naša bezplatná aplikácia Expenses.to oslovila, teší nás to. Budeme radi, ak nám prejavíte svoju priazeň prostredníctvom „Like“ v našom profile https://www.facebook.com/Expenses.to alebo „Follow“ na https://twitter.com/Expensesto. Ďakujeme.

Ďalšie bezplatné aplikácie od WSD | Technology & Solution nájdete na adrese: http://en.wsd-europe.com/…application/.

komentárov
 1. Osobne by ma bavilo zadavat udaje z blocka tak tyzden. Potom by ma to otravovalo. Za dalsie radsej ani nechcem vediet kolko minam za hluposti :-)

  Mozno s blockovou loteriu sa dockame QR kodu na kazdom blocku a potom by to bolo jednoduchsie. Clovek zvoli preddefinovanu kategoriu a sumu oskenuje. Resp. sa mi zda ze prima banka ma nejaku aplikaciu ktora sleduje co ste kupili kartou.

  0
  0
 2. QR kody na blockoch by boli super, ale pochybujem ze sa toho niekedy dockame…a uz vobec nie, ak by to mala byt iniciativa statu:)

  0
  0
 3. Pocujte a daka appka ktora umoznuje davat neobmedzene aj prijmy?? Lebo robim ako casnik a rad by som tam pridaval d prijmu aj tringelty vzdy po smene

  0
  0
 4. Ja som pouzival DailyCosts 4 mesiace pocas letnej prace v zahranici. Som s nou velmi spokojny, ovladanie je jednoduche, intuitivne. Navyse poskytuje jednoduchy prehlad prijmov a vydavkov za uplynuly tyzden ci mesiac, v jednotlivych kategoriach a to percentualne alebo hodnotovo.
  Appka je platena, no z casu na cas je free

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.