Apple vypustil nový Logic Pro X

Logic Pro 9 sa takmer stihol dožiť svojich štvrtých narodenín, no minulý týždeň ho Apple nahradil novou verziou. Logic Pro X prichádza s novým rozhraním, novými nástrojmi, novými funkciami, podporou iPadu a ďalšími rozšíreniami. Zdá sa, že nový Logic potvrdí svoje miesto medzi najkvalitnejším softvérom pre hudobníkov a nahrávacie štúdiá.

Pro X je poskytovaný výhradne cez Mac App Store za 179,99 EUR. V základe zaberie 5 GB miesta na disku a priamo z aplikácie je možné stiahnuť ďalších 35 GB rozšírení. Minimálne požiadavky pre používanie sú 4 GB RAM a OS X 10.8.4. Podpora 32-bitového módu a 32-bitových pluginov bola ukončená. MainStage 3 stojí v Mac App Store 26,99 EUR. Doplnková aplikácia pre iPad, Logic Remote, je voľne dostupná na App Store.

Detailné informácie o Logic Pro X spolu so zvukovýmivideo ukážkami sú dostupné na stránkach apple.com. Autori prikladajú aj odkazy na niekoľko internetových tutoriálov, ktoré mali k novému Logicu prístup už pred jeho vypustením a mohli tak pripraviť kvalitný učebný materiál. Podrobnejšiu recenziu spracoval portál Macworld.

 

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť