Apple rozdal Design Awards najlepším aplikáciám

Tak ako počas predchádzajúcich konferencií WWDC, aj tento rok Apple rozdal ocenenie za dizajn tým najlepším aplikáciám v iOS a Mac App Store. Ocenenie dostávajú tie aplikácie, ktoré podľa Apple posunú latku v dizajne, technológii a inovácii. K tohtoročným víťazom patria aplikácie WWF Together na iPad, Procreate na iPad, Yahoo! Weather na iPhone a iPad, Coda 2 na Mac, Evernote na Mac, iPhone a iPad.

Spomedzi hier získali Apple Design Award Letterpress na iPhone a iPad, Badland na iPhone a iPad, Ridiculous Fishing na iPhone a iPad, Sky Gamblers: Storm Raiders na iPhone, iPad a Mac. Špeciálnu cenu získali aj študenti, ktorí mali možnosť získať na WWDC 2013 vstupenky zadarmo. Prekvapivo nejde o hry, ale o zaujímavé aplikácie Finish (úlohový manažér) a mosaic.io (aplikácia schopná zobraziť jeden obrázok roztiahnutý na displeje viacerých iOS zariadení).

Kompletný zoznam ocenených aplikácií aj s popismi nájdete na oficiálnych stránkach tohtoročných víťazov Apple Design Awards.

Ktoré z ocenených aplikácií máte najradšej? Ocenili by ste prípadne nejaké iné?

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?