Apple je opäť najhodnotnejšou značkou na svete

Forbes priniesol aj tento rok rebríček najhodnotnejších značiek na svete. Applu sa opäť podarilo umiestniť na prvej priečke, pričom je v súčasnosti takmer dvakrát hodnotnejší ako akákoľvek iná značka na svete. Hodnota oproti minulému roku narástla o 20 %, vďaka čomu je s veľkým náskokom pre Microsoftom, Samsungom či Googlom. V prvej päťke sa umiestnil aj Microsoft, Coca-Cola, IBM a Google. Intel skončil na ôsmom mieste a Samsung na deviatom. Do prvej desiatky sa prepracovala aj luxusná módna značka Louis Vuitton.

komentárov
  1. cituji : americania su naozaj vypatlani a nepouzitelni. Ano a proto je tam i Apple, firma ,která nehorázným způsobem své ovečky stříhá cenami dohola.

    0
    0
  2. @cerwik & Pavel
    Najviac vypatlaní sú európania, pretože sú odkázaní buď na americké, či ázijské korporácie! Jedinou vínimkou je snáď len Nestlé.

    0
    0
  3. nepouzitelni >>> nepoucitelni :)

    …a ano, viem ze su tam preto, lebo sa to predava, no je smutne, ze sa to vobec predava :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.