Aplikácie iBooks a iTunes U konečne dostali nový dizajn

Množstvo aplikácií, ktoré majú aktualizovaný dizajn v súlade s najnovším systémom iOS 7, rastie každým dňom. Väčšina veľkých hráčov už svoje aplikácie aktualizovala, a preto je miernym paradoxom, že v novom dizajne nemá všetky aplikácie ešte ani samotný Apple. Zo zoznamu neaktualizovaných aplikácií si však môžeme vyškrtnúť iBooks a iTunes U, ktoré už môžeme sťahovať v novom iOS 7 kabáte. V aplikáciách tak už nenájdete imitácie dreva ani knižnice, ale moderný čistý dizajn iOS 7. Z funkčného hľadiska by všetko malo ostať po starom.

iBooks môžete zadarmo sťahovať tu a iTunes U, taktiež zadarmo, tu.

komentárov
  1. Novy design je uplne odveci, preco nezanechaju stary design tam kde sa hodi ? Napriklad mi vadi vela bielej v iOS7, nech pridaju temu ladenu do siva aj klavesnicu tak ako bola.
    Nemyslim si, ze novy znamena vzdy lepsi…

  2. Asi tak. Aplikacia iBooks bola uplne krasna. Minimalizmus za kazdu cenu sa nevyplaca. Teraz to je vyslovene otrasne – bez akehokolvek dizajnu.

  3. Nech si davaju flat design vsade kam chcu ale za tu nekonzistenciu by som im ruky polamal. Vsak su to dve aplikacie s rovnakym layoutom a rovnakou grafikou, tak mi povedzte, preco su nahlady rozne velke a rozne od seba vzdialene? Vsak to im do oci nebije? Ci sa nikdy nepozerali side by side na tie obrazovky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť