LG predstaví novú Google TV

Kórejský technologický gigant LG dnes uviedol v tlačovej správe, že na CES 2012 predstaví novú Google TV. Bude poskytovať LG Cinema technológiu vytvárania 3D. Narozdiel od konkurencie využíva princíp polarizácie, podobne ako 3D kiná. Pasívne polarizačné okuliare nepotrebujú žiadne napájanie. Jednoduchosť zaručí aj operačný systém Android alebo prepracované diaľkové ovládanie s QWERTY klávesnicou a možnosťou rozpoznávania hlasu. Veľkosť displeja v správe nebola uvedená, pravdepodobne sa bude pohybovať niekde okolo 42″ alebo 55″.

Consumer Electronics Show (CES) sa bude konať od 10. do 13. januára v Las Vegas. Očakáva sa predstavenie množstva technologických noviniek, medzi nimi aj spomínaná Google TV od LG.

LG Google TV. Zdroj: lgnewsroom.com

komentáre
  1. Predpreiprava na Apple TV :) i kdyz ja si takto nejak predstavuju tv, vse v jednom (net, aplikace, sdileni a klidne i hdd…) nyni mi tv bere jen z usb data, i kdyz je stara a zvlada i fullhd divx/mkv tak rad bych uvital apple tv nebo toto lg…

    0
    0
  2. Televízia od Apple sa iste neoplatí – prehrávalo by to tri formáty, aj to nie poriadne. Toto pôsobí lepšie.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.