Boost: reproduktor pre váš iPhone, ktorý nepotrebuje žiadne káble, Bluetooth ani konfiguráciu

Známy výrobca príslušenstva pre iPhone, Zagg, prináša pod značkou iFrogz na trh ďalšiu novinku – Boost. Za týmto názvom sa skrýva „zázračný reproduktor“ pre iPhone alebo iné zariadenie s vlastným reproduktorom. Prečo zázračný? Pretože na rozdiel od konkurencie ho s iPhonom nie je potrebné prepojiť. Nepoužíva totiž káble, Bluetooth a nie sú potrebné ani žiadne nastavenia. Boost používa technológiu NearFA™, ktorá bude zrejme až do prvých recenzií zahalená rúškom tajomstva. Podľa oficiálneho popisu však umožňuje synchronizáciu zvukového signálu priamo z vášho zariadenia.

Boost vydrží 15 hodín hrania na 3 AA batérie. K dispozícii je aj napájanie cez USB a minijack na pripojenie k zariadeniam bez vlastného reproduktoru. Cena je stanovená na 39,99 USD, nakupovať môžete cez oficiálny obchod iFrogz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.