Adobe vypustil Photoshop CS6 Beta

photoshop_cs6_beta

Obľúbený softvér na úpravu fotografií a obrázkov, Photoshop od Adobe, sa onedlho ocitne už vo verzii CS6. Adobe od včera poskytuje betaverziu, dostupnú na stiahnutie širokej verejnosti. Photoshop CS6 má zmenené používateľské rozhranie, vylepšené orezávanie a používanie vrstiev, ukladanie na pozadí, novú funkciu Content-Aware Patch a je celkovo rýchlejší oproti predošlým verziám, aj vďaka novému Mercury Graphics Engine. Autori vylepšili aj prácu s 3D a pridali možnosť úpravy videa. Adobe v tlačovej správe uvádza, že finálna verzia bude dostupná v prvej polovici roku 2012.

Betaverzia je dostupná na stiahnutie z labs.adobe.com. Inštalačné DMG pre Mac má 984 MB a skomprimovaný ZIP pre Windows má 1,7 GB. Na vyskúšanie potrebujete Adobe ID, ktoré si môžete vytvoriť tu.

Photoshop CS6 beta je dostupný z adobe.com je  web posiaty stále množiacimi sa recenziami betaverzie Photoshopu CS6.  Niekoľko sme pre vás vybrali: Engadget,  Macworld,  The  Verge, CNet,  Time,  Bjango, Gizmodo.  Stručne zhrnul  veľké množstvo noviniek v CS6 portál 9to5mac.

PS CS6 screenshot

Photoshop CS6 s novou vizážou.

V nasledujúcich videách nájdete ukážky tých najefektnejších noviniek v Adobe Photoshop CS6: 1. Camera Raw, 2. Background Save and Liquify, 3. Vector improvements, 4. Content Aware, 5. Migrating Presets and JDI, 6. Blur Gallery.

           

Viac článkov na tému

8 komentáre v archíve

 1. marekv píše:

  pohlad cloveka co ma kupeny CS + mrte updatov az na CS5: ziadne vyznamne zmeny, len nieco tu a ta vylepsit, zmenit, aby sa dalo vypytat par stoviek eur za update + mierna zabugovanost prvych verzii po update ako bonus

 2. peto píše:

  Zaujimalo by ma co ostatne – Indesign, illustrator.. atd.. kedy bude cely balik CS6?

 3. lens píše:

  Och ta ikonka je priserna

 4. nubeek píše:

  @lens, veru…

 5. coldplay píše:

  pozadie aplikacie uz vyplna celu plochu ako vo windowse? sice chvilu trvalo kym som si na to zvykol, ale teraz by som to uz naspat nechcel

 6. punky píše:

  urcite prestupim z cs5 ..

 7. Vaše meno píše:

  lens, nubeek

  Uz ste si to aj vyskusali? Po naistalovani je ikonka rovnaka, ako CS5. Inac. pan Zitny, toto je “novina”, ako vlanajsi sneh :)

 8. jeanpierre píše:

  Krasa tento Photik mi padol jak rit na šerbel.. krasa… naozaj uzitocne veci……… 5 palcov hore.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia