Životopis Steva Jobsa sa zrejme dočká rozšírenia

img_31de12ee8f099c447307128cba56c259166c27a690e4ea3bb2fce23790386a9f

Dátum vydania životopisu Steva Jobsa sa po jeho smrti rýchlo presunul zo začiatku roku 2012 na november a neskôr na október. Aj keď autor, Walter Isaacson, aj vydavateľstvo sa bránili, že kniha už bola v skutočnosti dávno napísaná a chýba len posledná kapitola, týkajúca sa jeho smrti, všetkým bolo jasné, že za tým sú aj peniaze. Záujem o knihu exponenciálne vzrástol a vydavateľstvo muselo túto príležitosť využiť.

Tak či onak, najnovšie vyjadrenia Waltera Isaacsona naznačujú, že v budúcnosti môžeme očakávať vydanie rozšírenej verzie. Do úvahy prichádzajú dve možnosti. Buď pôjde o rozšírenú verziu obsahujúcu doplňujúce komentáre, alebo pribudne dodatok popisujúci okolnosti týkajúce sa jeho smrti.

Viac článkov na tému

8 komentáre v archíve

 1. vietor píše:

  Tretia moznost je ze ocakavaju jeho zmrtvychvstanie…

  Steve Jobs: Return of the the King

 2. and_rey píše:

  v jeho prípade skor reinkarnaciu, nie? ;)

 3. PET píše:

  Dufam, ze nebude kazdy rok nova verzia knihy :)

 4. Peter píše:

  Už som skoro na konci knihy, je super. Ak by bolo nejaké rozšírenie či už fotky, alebo ďalšie informácie bol by som rád.. Len nech to nedoplnia do obsahu aktuálnej.

 5. marian.p píše:

  update knihy bude vychadzat zrovno iOS-u :D, daroval som si na jeziska zatial poslednu verziu, a kym ju precitam bude dalsia?! ach tie prachy…

 6. MiS píše:

  Nazov bude Steve Jobs 2.0 ?
  Myslim ze tato kniha bola Stevom odsuhlasena, prinos zmien je potom otazny.

 7. Jakub píše:

  Netreba za tým hľadať nič iné ako tvrdý biznis a nechutný hyenizmus.
  Knihu možno rovno vydávať s rovnakou periodicitou ako konkurencia svoje mobilné zariadenia na báze platformy Android spolu s patetickými prívlastkami v podobe názvov tej-ktorej verzie.  Dekadencia ľudskej rasy.

 8. Jakub píše:

  … aby som nezabudol. Môžu z toho spraviť rovno koncepciu ako knižná séria od J.K. Rowlingovej. Pripomínam, že “Harry Potter” má “iba” sedem zväzkov. Uvidíme koľko bude mať “Steve Jobs”. :-)

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia