Životopis Steva Jobsa bude mať až 656 strán

V popise pripravovaného životopisu Steva Jobsa, ktorý bude k dispozícii už 21. novembra aj v slovenčine, došlo k menšej zmene. Namiesto pôvodných 448 strán bude mať kniha až 656 strán. Aj keď vzhľadom na nedávnu rezignáciu Steva Jobsa z postu riaditeľa Applu pribudla do knihy jedna kapitola popisujúca okolnosti tohto rozhodnutia, takýto rozsah knihy vraj plánoval autor Walter Isaacson od začiatku. Pôvodný údaj bol jednoducho nesprávny. Podľa jeho slov nie je žiaden dôvod, prečo by mal mať životopis S. Jobsa menej strán ako životopisy Einsteina alebo Bena Franklina, ktorých bol taktiež autorom. Pre porovnanie, populárna kniha Inside Steve’s Brain (Jak Myslí Steve Jobs – recenzia) má len 304 strán.

komentárov
  1. Na 400 stranách budú jeho mimotelové zážitky a ďalších 200 popíše jeho grandióznu tragikomickú teóriu „People Love Glossy“.

    0
    0
  2. Mozete prosim uviest odkial mate informaciu, ze titul vyjde aj v slovencine ? V mnou oslovenych knihkupectvach vedia iba o ceskej verzii.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.