Vianočný darček pre fanúšikov The Beatles – animovaná kniha Yellow Submarine

Apple si v spolupráci s The Beatles pripravil pre svojich zákazníkov výnimočný vianočný darček. V iTunes iBookstore je totiž k dispozícii novinka Yellow Submarine úplne zadarmo. Ide o interaktívnu animovanú knihu, ktorá vás zavedie do sveta „Pepperlandu“, pričom počas tohto dobrodružstva vás okrem animácií budú sprevádzať aj zvučky, piesne a videá z originálneho filmu z roku 1968. Podobne ako The Beatles v iTunes Music Store, aj Yellow Submarine je exkluzivitou iBookstoru, prečítate si ju teda len na iOS zariadení. Apple túto knihu využíva aj na propagáciu iBookstoru a aplikácie iBooks vo verzii 1.5, o ktorej sme písali minulý týždeň. Ďalšie plus si u nás táto kniha získava aj venovaním na prvej strane – „For Steve“. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach www.iTunes.com/TheBeatles, knihu si môžete zadarmo stiahnuť tu.

Lepší darček si fanúšikovia The Beatles ani nemohli priať.

komentárov
  1. >> Lepší darček si fanúšikovia The Beatles ani nemohli priať.
    v skutočnosti mohli. Napríklad možnosť prezrieť si tú knižku na MacBooku.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.