V USA už nedočkavci kvôli iPadu 2 stanujú pred obchodmi

Oficiálny predaj iPadu 2 začne v USA až 11. marca, no novinky od Apple sú pre niektorých tak dôležité, že sú ochotní pred obchodom stanovať už o niekoľko dní skôr. Jedným z takýchtoto skalných fanúšikov je aj Justin Wagoner, ktorý si už pred Apple obchodom v Dallase postavil stan a poctivo čaká na svoj iPad 2. Vďaka veľkému predstihu má takmer zaručené, že prvý kus pôjde práve jemu. Justin používa prezývku iJustin a stihol zriadiť už aj svoje vlastné internetové stránky. Podobný postup zvolil iJustin aj v čase uvedenia iPhonu 4, kedy sa taktiež dostal k prvému predanému kusu (aspoň v tom obchode, pred ktorým stanoval). Na rozdiel od prvej generácie, Apple na iPad 2 nepríjma predobjednávky.

iJustin pred Apple obchodom iPad 2

Byť jedným z prvých majiteľov iPadu 2 je pre niektorých nadšencov veľmi dôležité

komentárov
 1. Ať si ti lidé dělají co chtějí, pokud to neomezuje práva ostatních. To “léčíte” vše co nechápete, nebo co je jiné než dle vašeho názoru “normální”?

  0
  0
 2. Liečiť lacnu kampan? :) Suhlasim s tomasom, dnes ludia liecia vsetko comu nerozumeju…co je samo o sebe chore :D

  0
  0
 3. Presne ako hovorí Tomáš :) každý ma iné hodnoty a filozofiu … Predstavujem si ako sa 11.3 zobudí a pred tým shopom bude taká dlhá šora :D :D

  0
  0
 4. Takze sme znova predbehli tu hnusnu kapitalisticku ameriku. Tu si clovek stihne postavit dom kym pride iPad do predaja zatial co tam chudaci spia v stanoch…

  0
  0
 5. že by mal iP 4 zas problem s budikom, a kvoli nemu by zmeškal otváranie toho obchodu :P (inak dúfam že ten problém s budíkom nebude:))

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.