V Apple Store sa budete môcť obslúžiť aj sami, Apple aktualizoval aplikáciu Apple Store

Apple neustále pracuje na zlepšovaní svojich kamenných obchodov a najnovšie ponúkne inovácie, ktoré by mali ešte viac zrýchliť a spríjemniť zážitok z nakupovania. Prvou novinkou v aktualizovanej aplikácii Apple Store (zadarmo v App Store) je funkcia „Personal Pickup“. Vďaka nej si v USA môžete na svojom iPhone rezervovať akýkoľvek produkt, a ak je skladom, do hodiny si ho môžete vyzdvihnúť v Apple Store. Ako už názov napovedá, funkcia „Track your stuff“ slúži na sprehľadnenie minulých a aktuálnych objednávok a nákupov.

Zrejme najrevolučnejšia je však novinka EasyPay. S ňou sa v Apple Store budete môcť obslúžiť úplne sami, bez čakania na obsluhu, ktorá zvykne byť kvôli veľkému počtu ľudí v obchodoch často zaneprázdnená. Vybrané produkty, zatiaľ najmä príslušenstvo, totiž budete môcť zaplatiť vašim iPhonom (4 alebo 4S). Stačí naskenovať čiarový kód a uskutočniť transakciu s vašim Apple ID/iTunes Store účtom. S novým puzdrom alebo iným príslušenstvom tak môžete z obchodu odísť bez ohľadu na to, že ste s nikým nekomunikovali. EasyPay bude zatiaľ dostupné len pre USA, no keďže u nás ešte oficiálny Apple Store nie je, nemusí nás to mrzieť. Tovar nakúpený cez EasyPay nebude pri východe nikto kontrolovať.

komentár
  1. Ty super, Apple opajcol Skener od SLSP :) – ozaj preco som o tejto zaujimavej appke nic nenasiel na macblogu?
    Spat k clanku: nedavno sme sa o tom bavili. Takze v iPhone 5 sa dcokame aj NFC a aj rozky si kupim cez iTunes ucet :)
    Testuju system….

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.