The Magic Numpad – premeňte svoj Trackpad na Numpad

Máte radi svoju bezdrôtovú klávesnicu od Apple, no z času na čas by ste uvítali numerickú časť pre rýchle zadávanie čísel? Prvou možnosťou je kúpiť si špeciálnu numerickú klávesnicu, o ktorej sme vás informovali koncom minulého roku. V prípade, že vlastníte Magic Trackpad, pre vás máme aj ďalšiu možnosť. Ide o produkt značky mobee – The Magic Numpad.

Produkt je vcelku nápaditý a jednoduchý. V balení The Magic Numpadu nájdete tri kvalitné fólie, ktoré stačí nalepiť na váš Magic Trackpad. Ich materiál by mal zabrániť vzniku bublín a mali by byť bez problémov použiteľné aj opakovane. Prvá fólia vyhradí približne polovicu Magic Trackpadu numerickej časti a zvyšok pre trackpad. Druhá ani tretia už na trackpad veľmi nemyslia, za to pridajú buď numerickú časť s klasickým rozložením kláves a šípkami, alebo niekoľko konfigurovateľných kláves, ktoré môžu slúžiť ako skratky pre vaše obľúbené aplikácie.

The Magic Numpad

K Magic Numpadu neodmysliteľne patrí aj aplikácia, ktorá je v cene. Tá umožní jednoduché nastavenie a používanie fólií. Ich funkčnosť aktivujete priamo cez softvér, klávesovú skratku alebo v menu. Softvér je kompatibilný s Mac OS X Snow Leopard a Lion.

The Magic Numpad

The Magic Numpad bude k dispozícii od októbra 2011, kúpiť ho budete môcť za 29,90 USD. Aby ste docielili efekt klasickej klávesnice s numerickou časťou, zíde sa vám aj príslušenstvo MagicWand, ktoré umožňuje spojiť bezdrôtovú klávesnicu s Magic Trackpadom.

komentáre
 1. toto je jedna z vyhod vyrobcu ktory vyvija pod jednou strechou hardver aj softver….vyrobky su dizajnovo aj vykonovo zladene a spolu funguju tak ako by to uzivatel od nich aj ocakaval. za to si samozrejme necha vyrobca dobre zaplatit ale pokial je o jeho vyrobky zaujem, tak preco nie? :)

  0
  0
 2. Mě by se takový produkt líbil i pro notebooky. Ač mám MacBook Pro 17, kolem klávesnice mám místa hodně, ale numlock ne…

  0
  0
 3. pride mi to trochu zvlastne kupit si trackpad za 60 eur aby som si potom mohol dokupit nalepky za 30 eur aby mi z trackpadu sa vlastne stal numericky blok, cize budem zase bez trackpadu
  trochu na hlavu nie?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť