Jean Michel Jarre predstavil najväčší iPod Dock na svete s výkonom 10 000 W

aerodeamone

Hudobník Jean Michel Jarre predstavil vskutku unikátny iPod dock – AeroDream One. Svojou výškou 3,4 metra, priemerom 41,5 centimetra a váhou 395 kilogramov síce zrejme nepôjde o veľký hit, no svoju klientelu si medzi movitejšími hudobnými nadšencami určite nájde. Okrem rozmerov ohromí AeroDream One aj svojim výkonom – rovných 10 000 W. V cene máte okrem samotného docku aj zabudovaný rebrík. iPhone, iPod alebo iPad totiž pripájate na vrchu docku. Jean však zabudol uviesť, ako sa budú v tejto výške ovládať. Výstup po rebríku kvôli každej zmene skladby asi neprichádza do úvahy. Okrem iZariadení pripojíte aj ďalšie prehrávače cez klasický stereo jack, XLR vstupy alebo USB port.

Pri cene 399 000 EUR nikoho neprekvapí, že ide o ručne vyrábaný produkt, pričom dodanie trvá šesť mesiacov. K dispozícii sú tri farebné prevedenia – chróm, biela a čierna, a zákazníci získajú „zadarmo“ dva VIP lístky na svetové turné Jeana spolu s osobným stretnutím. Jean Michel Jarre ponúka aj menšiu a dostupnejšiu verziu, AeroSystem One, ktorý stojí 799 EUR a má výšku 108,5 cm.

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. mitrax píše:

  a kto tento drahy nezmysel vyraba? snad nie Apple :D predpokladam, ze JMJ tomu robi iba reklamu

 2. juslik píše:

  len skoda ze ten 108,5 cm nema tiez 10 000 W :)

 3. danocoys píše:

  No podľa mňa to je aj dosť nebezpečná vec.. ja som zvyknutý na liesť na rebrík ale dakto keď tam vyleze a zošupuje sa z neho môže zvesela žalovať celú spoločnosť aj s Jeanom.

 4. Lukášinko píše:

  veď stačí kliknúť na ten link a v príslušenstve je aj remote, takže žiaden problém so zmenou skladby …

 5. zittrone píše:

  chceeeem, zabate mi dva… len sa obavam, ze na splatky ich nepredaju…
  toto mi Jarre po kliknuti na prvy link v clanku odpisal: Access denied. You are not authorized to access this page… tak nech si Jarre ten dock strci…

 6. Psittacula píše:

  @zittrone: Ste zrejme príliš chudobný.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia