Sovietske filmy sú cez App Store predávané ilegálne, tvrdí BBC

Nelegálne sovietske filmy v App Store BBC prinieslo správu o tom, ako sú v App Store predávané sovietske filmy, ako napríklad Gentlemen of Fortune, Assa, The Diamond Arm, Kin-dza-dza a Cheburshka, predávané bez súhlasu filmového štúdia, ktoré je držiteľom práv na tieto diela. Vyjadrenie vývojára, ktorý za ilegálnymi aplikáciami stojí, je zarážajúce. O tom, že predáva filmy bez súhlasu ich majiteľa vie, a tak len čaká, kedy mu Apple napíše, že ich musí z App Store stiahnuť. Zároveň však samozrejme dúfa, že za ten čas na nich stihne zarobiť čo najviac a neskôr mu to bude odpustené. Podobný postup pritom v App Store nie je ojedinelý.

komentáre
  1. Ach jaj, takže Briliantová ruka alebo Čeburaška už dnes nikomu nič nehovoria. Zato taká The Diamond Arm – to znie hrdo!

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.