Roxio Toast 11 – čo prináša najnovšia verzia?

Roxio Toast 11 je názov najnovšej verzie obľúbeného multimediálneho nástroja pre Mac. Aj keď primárne zvykne byť využívaný najmä na napaľovanie CD, DVD a Blu-ray diskov (aj keď tie na Macu nie sú oficiálne podporované), používateľom poskytne aj pokročilé nástroje na sťahovanie videí z internetu, prenosných zariadení a nosičov, ich konverziu, zdieľanie a kopírovanie. Oproti verzii Toast 10 Titanium naviac prináša najmä nové používateľské rozhranie, video návody a ďalšie vylepšenia, ktorých úplný zoznam nájdete tu. Roxio Toast 11 Titanium je k dispozícii za cenu od 79,99 USD, v prípade aktualizácie z Toast 10 (Pro) zaplatíte len 59,99 USD.

Roxio Toast 11
komentárov
 1. Mam pocit, ze mizivi pocet uzivatelov upgradoval uz pred nejakym casom z v9 na v10. Negativnych recenzii bol plny web. Snad sa polepsili.

  0
  0
 2. Mysite, ze uz zvladne napalit mp3 cd tak aby ho vedelo precitat autoradio? Jediny sposob ako si napalit hudbu z macu na cd tak aby to zvladlo autoradio je cez itunes ako audio cd…

  0
  0
 3. Presne tak – jinak neni zadny jiny duvod (mozna jeste krome prislis vysoek rychlosti paleni), aby to prehravac nevzal.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.