Roxio Toast 11 – čo prináša najnovšia verzia?

Roxio Toast 11 je názov najnovšej verzie obľúbeného multimediálneho nástroja pre Mac. Aj keď primárne zvykne byť využívaný najmä na napaľovanie CD, DVD a Blu-ray diskov (aj keď tie na Macu nie sú oficiálne podporované), používateľom poskytne aj pokročilé nástroje na sťahovanie videí z internetu, prenosných zariadení a nosičov, ich konverziu, zdieľanie a kopírovanie. Oproti verzii Toast 10 Titanium naviac prináša najmä nové používateľské rozhranie, video návody a ďalšie vylepšenia, ktorých úplný zoznam nájdete tu. Roxio Toast 11 Titanium je k dispozícii za cenu od 79,99 USD, v prípade aktualizácie z Toast 10 (Pro) zaplatíte len 59,99 USD.

Roxio Toast 11
komentárov
  1. Mam pocit, ze mizivi pocet uzivatelov upgradoval uz pred nejakym casom z v9 na v10. Negativnych recenzii bol plny web. Snad sa polepsili.

  2. Mysite, ze uz zvladne napalit mp3 cd tak aby ho vedelo precitat autoradio? Jediny sposob ako si napalit hudbu z macu na cd tak aby to zvladlo autoradio je cez itunes ako audio cd…

  3. Presne tak – jinak neni zadny jiny duvod (mozna jeste krome prislis vysoek rychlosti paleni), aby to prehravac nevzal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť