Pripravovaná hra Agent Squeek – ďalší hit od Firemintu?

Čo majú spoločné hry Flight Control, Real Racing a Real Racing 2? Okrem toho, že ich na svojom iPhone či iPade má takmer každý, ich spája aj jedna vývojárska firma – Firemint. Práve preto sa ďalšej hre od tejto firmy venuje tak veľká pozornosť. Hra bude mať názov Agent Squeek a zdá sa, že má všetky predpoklady na to, aby bola ešte úspešnejšia ako ostatné spomenuté hry.

Agent Squeek od Firemint Hlavným cieľom hry bude ovládať myš a pomôcť jej so zbieraním syra. Spôsob ovládania bude podobný hre Flight Control, budete teda kresliť čiary, po ktorých má myš ísť. Okrem zbierania syra sa budete musieť vyhýbať rôznym nástrahám, nebudú chýbať ani mačky. Obtiažnosť hry by mala pozvoľna stúpať, svojich fanúšikov si nájde aj medzi začiatočníkmi aj medzi ostrieľanými hráčmi. To všetko bude sprevádzané pestrými prostrediami a rôznymi vylepšeniami.

Hra je momentálne ešte vo vývoji, oficiálny dátum vydania ani cena ešte nie sú známe. V App Store by sa ale Agent Squeek mal objaviť ešte tento rok. Najnovšie informácie nájdete na Facebook stránkach hry.

Viac článkov na tému
Diskusia k tomuto článku nebola povolená.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend