Google oficiálne sprístupnil funkciu Instant Previews aj na mobilnom Safari (iOS)

Google včera oficiálne spustil službu Instant Previews aj v iOS verzii svojho internetového prehliadača Google. Ak teda budete vyhľadávať cez Google v Safari na iPhone, iPode touch alebo iPade, vedľa zobrazených výsledkov uvidíte malé obrázky lupy a po kliknutí na ne sa vám zobrazia náhľady nájdených stránok. Táto funkcia je obzvlášť praktická, ak viete, aký typ stránky hľadáte. Na základe náhľadov rýchlo a jednoducho určíte, či vám jej obsah vyhovuje. Okrem iOS 4 a novších je táto funkcia sprístupnená aj pre Android 2.2 a novší, podporovaných je až 38 lokalizovaných verzií Googlu. Google Instant Previews sa na iOS začali objavovať už vo februári, Google však službu zrejme ešte len testoval.

Google Instant Preview MacBlog.sk

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.