Predstavenie iPhonu 5 – september alebo október?

Radosť, že Apple predstaví iPhone 5 už v septembri, bola možno predčasná. Tvrdia to minimálne zdroje stránok All Things Digital, podľa ktorých si na novú generáciu iPhonu počkáme ešte o mesiac dlhšie, teda do októbra. Aj keď presný dátum odhalený nebol, ďalšie zdroje naznačovali skôr druhú polovicu októbra. Ak by Apple skutočne predstavil nový iPhone v tomto termíne, bude musieť disponovať obrovským množstvom vyrobených kusov pripravených na predaj. Pripraviť sa o predvianočné obdobie kvôli nedostatočným skladovým zásobám by totiž bolo veľmi krátkozraké.

komentáre
 1. podľa mňa by bolo zvláštne keby predstavili najskor nový iPod touch a až o mesiac neskôr iPhone, keďže iPod touch dizajnovo vychádza z iPhonu

  0
  0
 2. dúfam že na ďalší rok sa vrátia späť do starých koľaj a začnú ho vydávať v Auguste …lebo tak mi končí platnosť paušálu :D

  0
  0
 3. no ak by to vydali tak ako iPhone 4 tak do predaja sa najskor dostal az na vianoce, apson tak to bolo minuleho roku. Ja som ho bral asi na 2den ked sa konecne dostal do Orangu a T-Mobile samozrejme spal na vavrinoch.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.