Podľa prieskumu by si až 41 % amerických zákazníkov kúpilo redizajnovaný iPhone 5

Podľa výsledkov prieskumu, ktorý urobila mobilná reklamná spoločnosť InMobi, si až 41 % amerických zákazníkov plánuje kúpiť redizajnovaný iPhone 5. Až 50 % z nich tak urobí v období prvých šiestich mesiacov predaja. Taktiež sa k podporovaným mobilným operátorom zrejme pridá aj Sprint, čo znamená 52 miliónov nových potenciálnych zákazníkov. Podiel iPhonu na trhu by sa tak v USA mohol vyšplhať na 41 % a vo Veľkej Británii na 40 %.

Samozrejme, až po spustení predaja iPhonu 5 sa ukáže, či si ho skutočne všetci tí, ktorí to teraz tvrdia, kúpia. Ak pôjde len o technické vylepšenie iPhonu 4 v podobe iPhonu 4S, záujem zrejme nebude až taký veľký. S iPhonom 5 by sa však Applu mohlo podariť opäť prelomiť svoje vlastné rekordy.

A čo vy? Plánujete si kúpiť nový iPhone? Predstavený bude už 4. októbra a do predaja by sa mohol dostať už o desať dní neskôr.

komentárov
  1. pri tých číslach až ťažko uveriť, ako pomaly, s oneskorením a zložito sa v USA rozrastal mobilný trh v časoch, keď v EU mal mobil každý (ak nie hneď dva)…

    0
    0
  2. No som zvedavy ako bude vyzerat a podla toho uvidim, konstrukcne by mohol byt ako 4 aspon material, hlavne som zvedavy na iOS5 dufam ze prinesie nieco noveho.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.