Oficiálna biografia Steva Jobsa mení svoj názov, bude jednoduchý a elegantný: Steve Jobs

Už v apríli sme vás informovali o tom, že známy autor bestsellerov, Walter Isaacson, pracuje na vôbec prvom autorizovanom životopise Steva Jobsa. Jeho názov mal byť „iSteve: The Book of Jobs“. Došlo však k zmene a názov sa teraz zmenil na jednoduchší a elegantnejší: Steve Jobs (by Walter Isaacson). Pôvodný názov knihy bol údajne dielom vydavateľstva, avšak po naliehaní autora a blízkych sa podarilo presadiť túto zmenu. Ak sa nezmení aj dátum vydania, do rúk čitateľov by sa táto kniha mala dostať už 6. marca 2012. Knihu si môžete predobjednať napríklad cez iBookstore za 14,99 USD.

Oficiálnu biografiu S. Jobsa si už môžete aj predobjednať

komentáre
  1. Som zvedavý, koho budú zaujímať prúpovídky o tom, ako Steve fetoval THC. Ach, počkať, už viem – tzv. Apple fags.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.