Nový iPad uvidíme už o hodinu

Podujatie, na ktorom Apple pravdepodobne predstaví nový iPad, vylepšené MobileMe zadarmo a ďalšie novinky, sa začína už dnes o 19:00 nášho času. Narozdiel od minulého razu, keď bol predstavený nový MacBook Air a iLife ’11, Apple teraz živý video prenos priniesť neplánuje a pozrieť sa bude dať zrejme až o niekoľko hodín. My vás, samozrejme, o všetkých novinkách budeme informovať ešte skôr.

Na akcii sa vraj možno objaví aj Steve Jobs, napriek svojmu dočasnému odchodu z firmy zo zdravotných dôvodov. Najväčšou novinkou bude zrejme nový iPad, ktorý má byť tenší, rýchlejší a s väčšími možnosťami pripojenia.

komentárov
 1. textový prepis z eventu si môžete pozriet na superapple.cz (ak je proti pravidlam zverejnovat konkurencne stranky, tak ma ospravedlnte)

  0
  0
 2. MY CHCEME LIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz sa neviem dockat toho new ipadu,asi sa pose………… rem uz nech to tu je,no ja idem refreshovat apple.com onedlho to tam bude :OO

  0
  0
 3. Podla apple.com je Imovie iba pre Ipad 2 a ku Garageband nepisu kompatibilitu , snad podjde aj na sucastnom. Inak som cakal v 4.3 sirsiu podporu WIFI tlaciarni Airprint, podla apple.com ale ostavaju len sucastne, to ma sklamalo…:)
  WIFI hotspot iba pre Iphone 4 … Myslim ze aj 3GS by to zvladol v pohode…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.