Nový iPad uvidíme už o hodinu

Podujatie, na ktorom Apple pravdepodobne predstaví nový iPad, vylepšené MobileMe zadarmo a ďalšie novinky, sa začína už dnes o 19:00 nášho času. Narozdiel od minulého razu, keď bol predstavený nový MacBook Air a iLife ’11, Apple teraz živý video prenos priniesť neplánuje a pozrieť sa bude dať zrejme až o niekoľko hodín. My vás, samozrejme, o všetkých novinkách budeme informovať ešte skôr.

Na akcii sa vraj možno objaví aj Steve Jobs, napriek svojmu dočasnému odchodu z firmy zo zdravotných dôvodov. Najväčšou novinkou bude zrejme nový iPad, ktorý má byť tenší, rýchlejší a s väčšími možnosťami pripojenia.

komentárov
  1. textový prepis z eventu si môžete pozriet na superapple.cz (ak je proti pravidlam zverejnovat konkurencne stranky, tak ma ospravedlnte)

  2. MY CHCEME LIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz sa neviem dockat toho new ipadu,asi sa pose………… rem uz nech to tu je,no ja idem refreshovat apple.com onedlho to tam bude :OO

  3. Podla apple.com je Imovie iba pre Ipad 2 a ku  Garageband nepisu kompatibilitu , snad podjde aj na sucastnom. Inak som cakal v 4.3 sirsiu podporu WIFI tlaciarni Airprint, podla apple.com ale ostavaju len sucastne, to ma sklamalo…:)
    WIFI hotspot iba pre Iphone 4 … Myslim ze aj 3GS by to zvladol v pohode…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?