Nové štvorjadrové MacBooky Pro majú ďalšie problémy

Zdá sa, že nové MacBooky Pro so štvorjadrovými procesormi majú viac problémov, ako by sa čakalo. V diskusných fórach Apple sa okrem sťažností na blikanie externých 24 LED Cinema displejov po pripojení k MBP objavujú aj ďalšie problémy týkajúce sa domáceho zdieľania Home Sharing a zamŕzania priveľmi zaťažených MBP. Našťastie tento problém je ľahko opakovateľný, a tak by hľadanie príčiny malo byť pomerne jednoduché. Zatiaľ sa zdá, že má MacBook Pro počas vykonávania náročných úloh veľmi vysoké teploty, ktoré spôsobujú jeho zamrznutie.

Viac článkov na tému

6 komentáre v archíve

 1. pepo píše:

  sranda aka nahoda ,,vysoke teploty=zamrznutie” :D ale ano viem ako je to
  a este mam otazku o tom home sharingu na iphone som natukal apple id aj heslo na pc tiez a na pc mam aj ze je to zapnute ale neviem ako dostat hudbu do iphone :( poradte mi niekto pls a ano som na rovnakej Wi-Fi

 2. risototh píše:

  Dizajn na ukor funkcnosti. Co dodat?

 3. AFIR píše:

  ked to máš v iTunes zapnute tak v iphone zapnes ipod – more a tam home sharing.. a si tam :)

 4. Vaše meno píše:

  Do iPhone hudbu nedostaneš, maximálně si jí mužeš pustit. V aplikaci iPod uvidíš svoje playlisty v počítači. Ty si můžeš přehrát, ale do iPhone je zkrátka takhle nedostaneš. Zajímavé je, že uvidíš pouze playlisty, ale ne složku Music.

 5. pastier píše:

  hudbu do iphone dostanes cez iTunes a pripojeny iphone k Macu/PC a zosynchronizujes konkretne songy alebo cele playlisty z itunes

 6. Věra Pohlová píše:

  Výborne, zase sa nám raz snažia predať odpad. Zrušila by som toho patetického Jonyho Iva aj preháňajúceho Boba Mansfielda. Ale hlavne… Steva Jobsa, ktorý je komerčný ako Rihanna. Bertrand Serlet sa môže pripraviť ako ďalší.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia