Nechajte sa navigovať hlasom Homera Simpsona

Výrobca navigácií TomTom sprístupnil vo svojej iPhone aplikácii nový hlas pre navigovanie. Nepatrí nikomu inému ako obľúbenému Homerovi Simpsonovi z animovaného seriálu The Simpsons. Môžete si ho kúpiť priamo v TomTom aplikácii na iPhone za 5,99 USD, k dispozícii je však zatiaľ len pre USA, časom by mal byť dostupný aj v ďalších krajinách. Podľa TomTom ide o prvý slávny hlas dostupný pre iPhone navigáciu. Pre klasické TomTom navigačné zariadenia je k dispozícii už niekoľko rokov.

Homer Simpson na iPhone
komentáre
 1. haha :D pecka, na toto si pockam, btw. dufam ze slovensky vyrobca navigacie nenahodi hlas zdeny studenkovej alebo podobnych “hviezd” :)

  0
  0
 2. Ja bud viem cestovať v čase alebo tu dávaťe 2 roky staré info o_O
  aaa, ako pozerám “THE SIMPSONS TM & © 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation. All Rights Reserved.”
  Takže bohužiaľ cestovať v čase neviem :D

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.