Nebavia vás checkpointy a uložené hry? Vyskúšajte hru One Single Life, máte na to len jeden pokus

Zatiaľ čo u hier sme zvyknutí na veľké množstvo rôznych uložených pozícií prípadne checkpointov, v reálnom živote o tom môžeme len snívať. Práve to chce do istej miery reprodukovať hra One Single Life – na jej hranie totiž máte len jeden jediný pokus. Aj keď princíp je jednoduchý, len skáčete z budovy na budovu, na rozdiel od bežných hier po smrti hráča nebudete môcť jednoducho reštartovať level. Naopak, aby vás hra ešte viac zneistela, po každej prejdenej časti vám ukáže, koľko hráčov práve tu skončilo svoju hru. Ak vás tento koncept zaujal, One Single Life si môžete zadarmo stiahnuť z App Store.

One Single Life
komentárov
  1. zaujímavá hra a pre tých, ktorý by si to chceli zahrať znova, tak stačí znova nainštalovať a keď prejdete cvičenie, tak bude možne hrať reálne :)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.