Mac OS X 10.6.7 – vývojári už majú k dispozícii prvú betaverziu

Apple sprístupnil vývojárom prvú betaverziu ďalšej aktualizácie pre Mac OS X Snow Leopard, Mac OS X 10.6.7, len dva týždne po vydaní aktualizácie Mac OS X 10.6.6, ktorá priniesla Mac App Store. V tejto verzii zatiaľ neboli objavené žiadne zásadné novinky. Apple žiada vývojárov, aby sa pri testovaní sústredili najmä na AirPort, Bonjour, SMB a grafické drivery.

Viac článkov na tému

7 komentáre v archíve

 1. lexo píše:

  Potesilo by odstranenie problemov s nefunkcnostou WiFi pripojenia. Obcas sa mi stane, ze musim vypnut a zapnut WiFi na macbooku po zobudeni zo sleep modu, aby sa pripojil k domacej WiFi sieti. A pritom router je Airport Expres. S Zyxelom sa mi to stavalo castejsie.

 2. maiob píše:

  no ja veru tiez mam problem s WIFI momentalne chvilami ale davam to skor za chybu mojmu 3-4 rocnemu routeru ovislink .. po kabli ide net bez problemov a WIFIna ked ide tak je to OK ale ked sa to zacne kazit tak koniec… ale kupim teraz airport express do neho pripojim net z routera a uvidime

 3. PET píše:

  Problem z Air. Exp. mam aj ja od zaciatku OSX SL. Raz za 2 tyzdne rovnako ako lexo

 4. eph píše:

  No mne po prebudeni ide wifi z predchadzajucich 40MBit iba 3MBit/s…

 5. D píše:

  Permanentný problém s wifinou. Po prebudení musím vždy vypnúť/zapnúť AirPort, aby sa napojila.

 6. marian píše:

  to wifi by mohli vyriesit, menil som doma dva routre a niekedy sa mi neda pripojit ani ked sa rozpolim, grrr. Pritom v linuxe to funguje krasne…

 7. iMovie píše:

  Tiež by mohli už konečne niečo spraviť s iMovie s degradáciou vložených fotografií čo sa prejavuje fľakmi po vložení do editačného okna. Myslel som , že to robí len mne ale konzultoval som to s technickou podporou a následne som šiel do predajne a tam som to vyskúšal v predajni a prejavuje sa to na všetkých počítačoch teda je to chyba v oSX.

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia