Kinectimals a Halo Waypoint pre iOS – Microsoft prináša svoje exkluzivity na iOS

Po oficiálnej My Xbox Live aplikácii tu máme ďalšie prekvapenie od Microsoftu. Úplne nečakane totiž na iOS platformu priniesol hru, ktorá bola exkluzivitou pre herný systém Xbox 360 v kombinácii s príslušenstvom Kinect, Kinectimals. V origináli ide o hru orientovanú najmä na mladšie publikum a interakciu so zvieratami. Vďaka Kinectu netreba k hraniu žiadne ovládače – ovládačom je vaše telo. V iOS verzii hry sa jej princíp nezmenil, no namiesto vášho tela používate na interakciu so zvieratami dotykovú obrazovku.

Microsoft sa so svojou úspešnou hernou divíziou zjavne snaží priblížiť aj majiteľom iOS zariadení. Aj keď príčiny nie sú celkom jasné a Xbox by mohol používať skôr na prilákanie používateľov k Windows Phone, používatelia iOS zariadení majú dôvod na radosť. Prostredníctvom hry Kinectimals na iPhone si naviac môžete odomknúť päť nových levíčat v Xbox 360 verzii hry.

Pre fanúšikov ďalšej Microsoft (a hlavne Xbox) exkluzivity, Halo, je tu ďalšia nová aplikácia – Halo Waypoint. Nejde však o hru, ale len doplnok k hre Halo: Reach na Xbox 360.

Halo Waypoint na iOS

Kinectimals je univerzálna hra na iPhone, iPod touch a iPad, kúpiť si ju môžete v App Store za 2,39 EUR. Halo Waypoint je taktiež univerzálnou aplikáciou a je k dispozícii zadarmo, no podobne ako My Xbox Live, ani Halo Waypoint nie je dostupné v slovenskom App Store.

komentárov
  1. Omylom sa mi podarilo kupit Kinectimals, ale vyzera to ako totalna blbost v porovnani s XBOX verziou. Hanbil som sa pytat s5 peniaze od Applu, tak som si to nechal a vyskusal, ale neviem, ci to este niekedy spustim. Nereaguje to ani na zvuky a ani kameru to nepouziva. Zbytocnost. XBOX verzia je sice infantilna, ale aspon zabavna. Toto je nuda na entu.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť