Kamera v iPade 2 potvrdená – 3 nové iPad aplikácie v iOS 4.3 Beta 2

V druhej betaverzii iOS 4.3 objavili vývojári ďalšie dôkazy o tom, že sa v iPade 2 bude nachádzať minimálne jedna webkamera. iOS 4.3 totiž obsahuje ikony pre aplikácie FaceTime, Camera a PhotoBooth. Ikony boli objavené v obrázku, ktorý slúži na náhľad výberu pozadia a zobrazuje ikony základných aplikácií. V predošlej betaverzii ešte tieto ikony neboli.

Ikony nových aplikácií na iPade 2

Prvá spomínaná aplikácia, FaceTime, bude slúžiť pre uskutočňovanie videhovorov s majiteľmi iPhonov 4, najnovších iPodov touch alebo Macov. Camera app taktiež nie je žiadnou novinkou a ide o aplikáciu fotoaparátu pre snímanie obrázkov a videí. Stále však nevieme, či bude mať iPad jeden alebo dva fotoaparáty. Ten na prednej strane je takmer istý, no či bude mať iPad 2 fotoaparát aj vzadu ukáže až čas. Poslednou novou aplikáciou bude PhotoBooth, ktorú poznajú najmä majitelia Macov, a slúži pre vytváranie autoportrétov zo zabudovanej webkamery, pričom nechýba ani možnosť používať rôzne špeciálne efekty.

Viac článkov na tému

4 komentáre v archíve

 1. Lens píše:

  No pokial tam je app camera tak jednoznacne podla mna bude aj druha kamera. Ved keby bola len kamera na strane displeja tak by camera app nemala vyznam kedze ju nahrádza photobooth

 2. t6mass píše:

  no ja si myslim, ze logicky, ked je tam aj Camera App aj PhotoBooth App, tak budu kamery dve. Aky by inak mala vyznam ta druha aplikacia, ked by obe snimali len z prednej kamery?

 3. Vaše meno píše:

  tablety dnes bežne majú dve kamery, takže ich bude mať aj iPad 2

 4. Darcer píše:

  iPad bude mať určite dve kamery, prečo by teda bolo v menu photobooth aj camera

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia