iPad 2 opäť v Colbert Report – komik už chce iPad 3

Tesne pred spustením predaja iPadu 2 v USA sa tablet od Apple objavil aj v šou známeho komika Stephena Colberta – Colbert Report. V tom čase tvrdil, že kým nebude mať iPad 2 nedokáže jesť ani spať. Nakoľko je už jedným zo šťastných majiteľov iPadu 2, konečne môže v kľude jesť a spať, no tento pokoj nevydrží dlho. iPad 2 je skvelý, no iPad 3 bude určite ešte omnoho lepší!

komentáre
  1. Ano ano ano… Stotoznujem sa. Zazil som to vela krat. Ano mam na stole novy mac book air…… A? Caro a flexibilta vyskoci az vtedy ked potrebujete nieco urobit, ide to rychlo intuitivne a v tomje caro mac os. Kto zdiela inet cez wifi za menej ako 30 sec na win/linux je u mna boh… Example

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.