iPad 2 opäť v Colbert Report – komik už chce iPad 3

Tesne pred spustením predaja iPadu 2 v USA sa tablet od Apple objavil aj v šou známeho komika Stephena Colberta – Colbert Report. V tom čase tvrdil, že kým nebude mať iPad 2 nedokáže jesť ani spať. Nakoľko je už jedným zo šťastných majiteľov iPadu 2, konečne môže v kľude jesť a spať, no tento pokoj nevydrží dlho. iPad 2 je skvelý, no iPad 3 bude určite ešte omnoho lepší!

komentáre
  1. Ano ano ano… Stotoznujem sa. Zazil som to vela krat. Ano mam na stole novy mac book air…… A? Caro a flexibilta vyskoci az vtedy ked potrebujete nieco urobit, ide to rychlo intuitivne a v tomje caro mac os. Kto zdiela inet cez wifi za menej ako 30 sec na win/linux je u mna boh… Example

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.