iOS 5 bude možno odložený až na jeseň 2011

Údajne dôveryhodné zdroje stránok TechCrunch tvrdia, že Apple opustí zaužívaný cyklus odhaľovania nových verzií iOS. Doteraz to zvykol robiť tak, že v apríli predstavil kľúčové vlastnosti ďalšej verzie iOS a umožnil tak vývojárom prispôsobiť svoje aplikácie. K bežným používateľom sa potom iOS dostalo až o niekoľko mesiacov neskôr spolu s novým iPhonom. Mnohí totiž očakávali, že Apple odhalí iOS 5 počas predstavovania iPadu 2, no nestalo sa tak. Otázne je, že ak sú tieto správy pravdivé, ako ovplyvní oneskorené vydanie iOS 5 novú generáciu iPhonu. S najväčšou pravdepodobnosťou by ale mal vyjsť tak ako doteraz niekedy v lete s tým, že aktualizácia na iOS 5 bude dostupná o pár mesiacov neskôr. Od iOS 5 sa očakáva najmä prepracovaná integrácia s MobileMe a „Cloud“ systém ukladania hudby, videí, a fotografií.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.