iOS 5 bude možno odložený až na jeseň 2011

Údajne dôveryhodné zdroje stránok TechCrunch tvrdia, že Apple opustí zaužívaný cyklus odhaľovania nových verzií iOS. Doteraz to zvykol robiť tak, že v apríli predstavil kľúčové vlastnosti ďalšej verzie iOS a umožnil tak vývojárom prispôsobiť svoje aplikácie. K bežným používateľom sa potom iOS dostalo až o niekoľko mesiacov neskôr spolu s novým iPhonom. Mnohí totiž očakávali, že Apple odhalí iOS 5 počas predstavovania iPadu 2, no nestalo sa tak. Otázne je, že ak sú tieto správy pravdivé, ako ovplyvní oneskorené vydanie iOS 5 novú generáciu iPhonu. S najväčšou pravdepodobnosťou by ale mal vyjsť tak ako doteraz niekedy v lete s tým, že aktualizácia na iOS 5 bude dostupná o pár mesiacov neskôr. Od iOS 5 sa očakáva najmä prepracovaná integrácia s MobileMe a „Cloud“ systém ukladania hudby, videí, a fotografií.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.