Inšpiroval sa Apple pri výrobe Smart Covers pre iPad 2 japonskými krytmi na vane?

Netrvalo dlho a po predstavení nových puzdier Smart Cover pre iPad 2 sa na internete objavili zábavné obrázky, na ktorých je porovnávané nové puzdro s japonským krytom na vane. Nielenže má rovnakú farbu a rovnako sa skladá, ale určite má po stranách aj silné zabudované magnety. Kto vie, možno sa po odsunutí japonského krytu prebudí vaňa zo spánku tak ako iPad 2. O tom, kde našiel Apple inšpiráciu, už nemôže nikto pochybovať.

Smart Cover v porovnaní s vaňou
komentárov
 1. taký kryt na vanu chcem!!!!
  ale chcem aby sa aj sama napustila po odsunutííí a ked to zlžím doi trojuholníka aby si postavila na výšku

  0
  0
 2. Myslim, ze podobne sa uz roky skladaju aj slnecne clony na predne okno auta… a mnoho inych vyrobkov. Ci uz s magnetom alebo bez. Ale to nie je dolezite, podstatne je to, ze to Apple pekne aplikoval v praxi:)

  0
  0
 3. No nebolo by to prvykrat co by sa apple inspiroval od japoncov, aj macsafe kable s magnetom je skopcene od japonskych rychlovarnych kanvic.

  0
  0
 4. Ne od rychlovarnych konvic, ale od hrncu na ryzi. Ale to je fuk. Hlavne ze je to funkcni. Je uzasne jak Apple nekde neco zahledne a dokaze to perfektne aplikovat, vytahnout na svetlo a zpenezit. Viz uplne prvni mys, kterou Steve kdysi videl tusim u HP?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.