Grand Theft Auto III pre iPhone, iPod touch a iPad je už v App Store

gta3-ios

Rockstar Games dodržali sľúbený dátum vydania Grand Theft Auto III pre iPhone, iPod touch a iPad, 15. decembra, a tak si túto klasiku môžete stiahnuť aj v slovenskom App Store. Aj keď mala hra pôvodne využiť hlavne grafický potenciál iPhonu 4S a iPadu 2, zahrať si ju môžu aj majitelia iPhonu 4, iPodu touch 4. generácie a staršieho iPadu, grafika však bude najlepšia na prvých dvoch spomínaných zariadeniach. Prvé recenzie si hru pochvaľujú. Samozrejme, ovládanie na dotykovej obrazovke sa napríklad s ovládačom na Playstation nedá porovnať, no je urobené kvalitne a po chvíli by ste si naňho mali zvyknúť.

Hra stojí 3,99 EUR a vďaka iTunes funkcii „Gift This App“ môžete pripraviť s touto hrou vianočné prekvapenie vašim blízkym, ktorí majú iOS zariadenie. Táto možnosť samozrejme platí aj pre všetky ostatné aplikácie a hry.

Ako vyzerá hranie na iPade 2 si môžete pozrieť napríklad na nasledujúcom videu o stránok TouchArcade:

 

Ako sa GTA 3 na iOS páči vám?

Viac článkov na tému

10 komentáre v archíve

 1. mio píše:

  Zda sa mi to alebo to na tom videu trha??

 2. Mišo píše:

  Pamätám si ako 13 ročný chlapec keď som to hral na 10 kilovej ps2 a teraz to je v malom 140 gramovom zariadení….úžas už sa teším na gta SA :D engine je rovnaký tak by to malo ísť.

 3. punky píše:

  RIP Dunn .. normalne sa hanbim za slovensko .. kriste pane .. na take vecci potrebuju slovaci internet ..

 4. ahajj píše:

  čo sa robí také haló okolo? veď na psp sú rôzne gta už dávno, a v lepšej kvalite s tip top framerate. hrať gta na touch screen mi príde ako z núdze cnosť.

 5. Dano píše:

  Klobuk dole :))) velmi sa mi to páči toto som očakaval roky o niečom takom male tenke ľahke a dokže to čo veľke kraksne :P

 6. jožko píše:

  už som v druhom meste skoro :D

 7. ovladanie píše:

  ako vidim tak ovladanie je na bode mrazu..

 8. filip píše:

  mne to stale pada co atym je kua, na ipade 1

 9. alpyn píše:

  @filip mne hra tiež padala cca. po minúte-dvoch hrania (na ipod touch). potom som si ho reštartol a hra už šlape tak, ako má. preto by som ti poradil reštart.

 10. meldo píše:

  na ipade 2 ide absolutne skvele, bez akehokolvek sekania. Ovladanie je absolutny luxus. Neda sa tej hre nic vytknut. Perfektne.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia