Vývojári, predstavte svoje iOS aplikácie na MacBlogu

Snažíme sa dať aj slovenským a českým vývojárom iOS aplikácii možnosť zviditeľniť sa. Keď nás domáca aplikácia naozaj zaujme, podrobíme ju recenzii z vlastného záujmu a v záujme čitateľov. Píšeme o nich aj na Facebooku a Twitteri. Na jeseň sme odštartovali sériu interview so zaujímavymi vývojárskymi štúdiami, ako Sygic, eGlu a Apptives.

To je však len špička ľadovca. Na Slovensku a v Česku sú iOS vývojárov stovky a nové aplikácie sa zjavia na obzore každú chvíľu. Naše recenzie, ako hardvéru, tak softvéru, sú niečo, na čo sme hrdí, no nie je v našich silách recenzovať každú jednu aplikáciu. Rozhodli sme sa dať vám preto inú možnosť.

Možnosť platených článkov, ktorú využívajú väčšinou predajcovia Apple výrobkov a príslušenstva, oddnes sprístupňujeme za špeciálnych podmienok malým developerom. Touto formou môžete predstaviť svoju aplikáciu 128 tisícom čitateľov. Aplikáciu a jej funkcie môžete popísať ako len uvážite za vhodné (samozrejme, pravdivo) vrátane obrázkov a my článok uverejníme na hlavnej stránke, transparentne voči čitateľovi.

Túto službu sme chceli poskytovať zadarmo a v tichosti sme sa o nej niektorým vývojárom zmienili. Veľmi rýchlo sme však zistili, že to nie je možné. Propagáciu zdarma chcú využívať aj autori aplikácií, ktorí to so svojou vývojárskou činnosťou nemyslia príliš vážne a výsledná (ne)kvalita softvéru si až tak nezaslúži verejnú pozornosť (prípadne sa aj naozaj snažia, no výsledok nie je podľá nás pre publikáciu dostatočne zaujímavý). Tieto požiadavky by sme museli odmietať a vznikali by špekulácie o zvláštnom metri na posudzovanie.

Rozhodli sme sa teda, že vaše články spoplatníme sumou 60 € (vrátane DPH). Toto by mala byť hranica, ktorá vytvorí filter na tých lepších vývojarov a lepší softvér.

Predstaviť môžete akúkoľvek iPhone, iPad alebo Mac aplikáciu – novú, alebo aj keď je v App Store už nejaký ten piatok. Článok nám môžete poslať v slovenčine alebo češtine, s obrázkami a prípadne aj YouTube videom na tomasbeles@macblog.sk.

V prípade, že sa nám text či aplikácia nebudú z nejakého vážnejšieho dôvodu pozdávať, odmietneme ju. Na úkor zisku uprednostníme kvalitu publikácií na MacBlogu.

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend