Desať dôvodov prečo si kúpiť iPad 2 podľa Davida Lettermana

Uvedenie iPadu 2 vyvoláva veľký rozruch, a tak nie je prekvapením, že sa dostal aj do Late Show Davida Lettermana. David nám predstavil desať dôvodov, prečo si máme kúpiť iPad 2. Všetkých desať uvidíte vo videu nižšie, objavila sa medzi nimi napríklad možnosť krájať ním zeleninu alebo to, že má jednu kameru vpredu, jednu vzadu a jednu v susedovej sprche.

komentáre
  1. Tak tak uz aj bro lettermanko chape, ze ipadko 2 je nic nez rychlejsie pipatko ipad 1. Ake su vase dovody pre upgrade? Apple sikovne dislokoval benefity upgradu na next gen software, vraj az potom sa naplno prejavi vykon dvojky, ale toto ale stoji peniaze a skutocne je toto dovod pustit sa do upgrade????

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.
pokračovanie článku

Apple predstavil AirPods Max 2!

Sťa blesk z jasného neba dnes Apple predstavil nové slúchadlá AirPods Max 2. Tentoraz ich už poháňa nový čip H2, prinášajúci ešte kvalitnejšie aktívne potláčanie šumu a niektoré funkcie pôvodne dostupné pre AirPods Pro.