Ďalší zhorený iPhone – tentokrát priamo v hasičskom zbore

iPhone patriaci hasičovi predstavuje ďalší prípad zhoreného telefónu od Apple. Samozrejme, takýto problém sa hneď medializuje, nedávno spôsobil rozruch iPhone, ktorý sa vznietil v lietadle. Hasičov iPhone začal horieť počas toho, ako sa pripojený k počítaču nabíjal cez originálny kábel. iPhone následne spadol na zem a chytil sa od neho koberec, po čom bol vyhodený z okna. Výrazne sa z neho dymilo a šíril sa aj nepríjemný smrad. Zhorený iPhone už bol poslaný do Applu, aby mohli skúmať príčiny požiaru.

Zdroj: East Brandywine Fire Company

Problémy s prehrievaním a potenciálnym nebezpečenstvom z toho vyplývajúcim majú aj iPody nano prvej generácie, ktoré v súčasnosti Apple vymieňa za nové. Bude nasledovať podobný osud aj iPhone? Aj keď príčiny musia byť expertne preskúmané, rovnako ako v prípade iPodu nano to vyzerá tak, že za prehrievanie môže batéria.

komentáre
  1. Hlavne, že sa chlapci z apple viac venujú súdom, ako svojim zariadeniam.
    takto to dopadá.

    apple ide dole vodou, pár rokov budú žiť z vizií Steva, ale čo potom, ked dojdu jeho nápady a vízie?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.