Consumer Reports popierajú hrubšie telo bieleho iPhonu 4

Krátko po spustení predaja bieleho iPhonu 4 ho jeho noví majitelia začali porovnávať s pôvodným čiernym iPhonom 4. Prvé dojmy ukazovali, že je o niečo hrubší. To neskôr potvrdili digitálnym meraním aj stránky TiPb. Consumer Reports však tvrdia opak. Taktiež podrobili biely aj čierny iPhone 4 digitálnemu meraniu a ich výsledky ukázali, že medzi nimi nie je žiaden rozdiel. Skôr ako chybe v meraní môžeme tieto rozdiely pripisovať jednoducho nedokonalostiam výroby. Rozdiel nameraný stránkami TiPb bol tiež minimálny – len 0,2 mm. Hrúbka bieleho iPhonu 4 by teda mala byť identická s čiernym, avšak môže sa stať, že práve váš bude o niečo hrubší. Na kompatibilitu s puzdrami by to väčší vplyv mať nemalo.

iPhone 4 porovnanie Consumer Reports
Viac článkov na tému

7 komentáre v archíve

 1. uno píše:

  …že práve váš bude o niečo hrubší. A možno o niečo tenší. Alebo dlhší. 0,2 mm? OMG

 2. carbon píše:

  ved sa jedna len o toleranciu plus minus nejake desatiny milimetra …to je normalne pri kazdom vyrobku, ktory sa vyraba hromadne …podla mna sa moze stat ze i dva cierne iphony nemusia mat rovnaku hrubku ..tak preco z toho robia taku vedu ?

 3. For uno píše:

  Si potom mozes vybrat velkost :D

 4. tee píše:

  Toto je naozaj mozne len v US. Pri pouziti posuvneho meradla (sublera z obrazku) sa automaticky dopustame tzv. chyby druheho radu. Vypovedna hodnota takehoto merania je pre nejake seriozne porovnania nulova.

 5. Padre píše:

  Radšej mali povedať že to je O 0,2mm hrubsie naschval, alebo že to boko potrebné ako že 0,2mm je úplne bežná odchýlka a každý môže mat iPhone rôznych rozmerov :D

 6. Rohlik píše:

  Nieje to jedno ved ten 0,1 mm je tak strašne zanedbatelný že … Ale biely je šmak :)

 7. iKing píše:

  nevie niekto ako to bude s Iphone 5 ? ci pride neskor, alebo normalne na cas, alebo hocijake blizsie info plsa :)

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia