Po správach o odchode nespokojného zamestnanca sa v súvislosti s Facebook aplikáciou pre iPad objavili ďalšie novinky. Podľa zdrojov stránok Mashable by totiž mal Facebook predstaviť oficiálnu iPad aplikáciu práve na tomto podujatí. To však nie je všetko, očakáva sa aj aj predstavenie vylepšenej verzie iPhone aplikácie a najmä nového mobilného obchodu s aplikáciami v HTML5. Samozrejme, ak by sa tak stalo, pôjde určite o spoluprácu s Applom, nie konkurovanie si. Facebook bude zrejme v iOS 5 viac integrovaný do systému, podobne ako Twitter.

— Predchádzajúci
FIFA Soccer 12 - obľúbená futbalová simulácia po prvý raz aj pre Mac!
Následujúci —
Apple má spustiť predaj hudby na Slovensku už v októbri spolu s ďalšími krajinami
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica
- 23. júna 2026
- pridaj komentár
Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Koniec školského roka v iStores: Nakupujte na splátky bez navýšenia a s bonusom až do 100 €
- 19. júna 2026
- pridaj komentár
Blíži sa záver školského roka, čo pre mnohých študentov a učiteľov znamená zaslúžený oddych, no zároveň je to ideálny čas na prípravu technologickej výbavy na ďalšie obdobie.
WWDC 2026: Tim Cook sa lúči s doposiaľ najlepšou softvérovou sadou
- 10. júna 2026
- 1 komentár
WWDC 2026 je výnimočná. Je to totiž posledná konferencia, ktorú uvádzal dlhoročný výkonný riaditeľ spoločnosti, Tim Cook. Už na jeseň ho totiž v roli CEO vystrieda John Ternus.
Rozjarený víkend v iStores prinesie 3 dni plné zliav na Apple zariadenia aj príslušenstvo
- 12. mája 2026
- pridaj komentár
Od piatka 15. mája do nedele 17. mája čaká na zákazníkov v iStores špeciálna akcia Rozjarený víkend. Počas troch dní môžete získať obľúbené Apple zariadenia, príslušenstvo aj produkty pre domácnosť za zvýhodnené ceny – online aj vo všetkých predajniach iStores na Slovensku.
Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!
- 21. apríla 2026
- pridaj komentár
Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
Motorbike Mode od Sygicu – otestovaný motorkármi, teraz pre všetkých!
- 4. apríla 2026
- pridaj komentár
Sygic GPS Navigácia, ktorá je medzi šoférmi osobnýchch áut už roky známa pre svoje pokročilé funkcie ako sú head-up displej, real-view v rozšírenej realite či rozpoznávanie dopravných značiek, vrátane režimu pre elektromobily, sa teraz rozšírila o nové používateľské rozhranie pre motocyklistov.

komentárov
facebooku dávam rok. maximálne dva.
ja by som uvital aj integrovanie Google+
Za chvilu integruju facebook aj do mojej riti. :-))))
Ja serem na cely facebook a neviem preco by mal byt integrovany do systemu. Nech si ho tam nainstaluje kto chce. Ja ho tam nechcem.
No nevim, jestli je to dobry krok, ale vzhledem ke smerovani Applu, ktere lze posledni cas /bohuzel i na Macu – a to me sere nejvic/ vytusit, se ani nedivim. Neni dne, kdy bych si neprecetl slovo „Facebook“ a jestli ma na mne bude couhat i z iOS, tak se mi o nem asi zacne i zdat. .. a to jsem si chtel poridit iPad 3 jako sve prvni iOS zarizeni.
To bude, mozno, v EU za chvilu nejaky podobny scenar ako v pripade mrkvosoftu, ako ich donutili, aspon naoko, dat na vyber ci IE alebo FX ci co, takisto mozno v buducnosti ked zapnes nejake nove iOS zariadenie, prejdes testom 100 marketingovych otazok, kto si, kolko mas rokov, ake cislo topanok nosis, aka farba sa Ti paci, … aj co vlastne chces, aby sa Ti automaticky do systemu integrovalo.
Preferujes:
1. Facebrk
2. Tvitr
Aky store chces pouzivat ?
1. App Store
2. Windows store
3. Ovi store
4. Android market
5. Amazon ???
7. Ubuntu One
6. Mega store
7. Sex store
…
v podstate je to cele v prdeli.
Je skoro jedno co odpovies, zaplavime Ta reklamami, tak ako v telke,
vnutime Ti vyrobky, ktore ani nechces, hlavne ze za ne zaplatis, sak si suhlasil s nasou 125413 strankovou licencnou zmluvou,…
…
Teraz ma napadlo, reklamy v teminale,.
To by bolo nieco !
Pises nejaky command a cez intelisence Ti doplnime nejaky reklamny vyrobok, aby sme Ta trochu zmiatli,
Chces napisat ping, napises pi a automaticky sa doplni piCocaColu.
No, nenapijes sa?
Riso, ale vdaka marketingu sa aspon vytvori inteligentny system vyhladavania informacii, produktov a sluzieb na mieru. Ty to beries z tej stranky, ze ta to otravuje, no ak by ti to malo usetrit cas a po vyplneni X otazok ti ponukne pracovnu ponuku, alebo ti najde najlacnejsi produkt ktory milujes, odkazy na recenzie z tvojich oblubenych webov, alebo ti bude posielat novinky zo sveta ktory ta zaujima, tak by si za tu sluzbu mozno aj platil.
Napriklad, mna uz otravuju iba reklamy na iPad, lepsie ako keby mi tam mali ponukat vlozky alebo zensky casopis. Personalizacia internetoveho obsahu je buducnost. Treba to len spravne zacat vyuzivat, mozno tato hnusna komercia to dozenie k dokonalosti a niekto to pouzije aj v prospech uzivatela. Inteligentny system, ktory vie co chces nemoze byt otravny, skor naopak tie dnesne otravuju zbytocnymi otazkami typu – naozaj to chces zmazat? :D
Pri slove marketing sa mi dviha zaludok. Slovo inteligentny v suvislosti s marketingom mi nejde akosi dohromady, ale je to len subjektivny pohlad.
V podstate nechcem, aby mi niekto nieco podstrkoval. Seru ma veci typu, toto mate v cene a celkom, ale uplne, zadarmo, ked vsetci dobre vieme, ze nic nie je zadarmo.
Kazdy totiz sam najlepsie vie, co potrebuje a chce.