Best Buy vám k novému televízoru dá zadarmo aj Samsung Galaxy Tab 10.1

galaxytabeu1

Americká sieť obchodov s elektronikou Best Buy spustila novú akciu, v rámci ktorej získate k nákupu nového televízora zadarmo tablet Samsung Galaxy Tab 10.1. Ponuka sa týka vybraných 3D televízorov od Samsungu a okrem tabletu k nim získate aj 3D Starter kit s dvoma pármi 3D okuliarov a niekoľko 3D filmov. Akcia platí do 27. augusta. Vyzerá to tak, že HP nie je jedinou firmou, ktorej sa príliš nedarí s predajom tabletov. Aj keď Samsung Galaxy Tab 10.1 je zrejme populárnejší, o obrovskom záujme sa určite nedá hovoriť. Apple sa v súčasnosti so Samsungom súdi a žiada úplné zablokovanie predaja všetkých Galaxy tabletov a smartfónov v EÚ, pričom sa mu už na krátky čas podarilo zablokovať predaj Galaxy Tabu, avšak toto rozhodnutie bolo nakoniec neplatné.

iPad a Samsung Galaxy Tab, rozoznali ste ich na prvý pohľad?

Viac článkov na tému

7 komentáre v archíve

 1. bulvár píše:

  iPad sa v USA tiež dával zdarma k televízorom  v niektorých predajniach.

 2. bulvár píše:

  No a? zdarma iPady boli niekde aj k MacBookom a aj k TV…

 3. luma píše:

  Úplně lehce se dají rozpoznat – nepodobají se vůbec (velikost ikon, spodní řádek, rozměry displeje, stavový řádek nahoře, ikony….

 4. petrV píše:

  Daji se poznat tak, ze po pripojeni se jen jeden z nich spoji s iTunes, ostatni rozdily jsou marginalni.. :-)

 5. Marko píše:

  Luma…Samsung sa ani nesnazi kopirovat OS….je to zbytocne porovnavat…iPad je iPad…

  iPady sa davali zadarmo, k autam, bazenom, notebookom, TV, motorkam a dokonca ako zapisne na vysokej skole….a je toho este urcite ovela a ovela viac….neviem odkial ste vydedukovali info, ze ked rozdavaju Galaxy tab tak ze sa slabo predava….

 6. Tomas píše:

  Myslim, ze v podobnosti ipadu a galaxytabu ide skor o hardware nez software

 7. Tom píše:

  Marko: ipad bol rozdavany najcastejsie predajcom inych zariadeni, teda od dodavatela bol kupeny. Zato bestbuy funguje ako jeden z najvacsich predajcov, ktory funguje aj ako dodavatel. To je zvlastne, ze to rozdava prave betbuy.
  To mas ako s hp touchpad: nebolo by divne, keby k motorke pribalili touchpad za 100$, divne je, ked ho za stovku predava bestbuy.

Komentáre sú uzavreté.

Inzercia

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia