Apple zverejnil novú aktualizáciu pre MacBook Air

Majitelia najnovších MacBookov Air by mali po spustení Software Update nájsť novú aktualizáciu určenú pre ich počítače. MacBook Air (Late 2010) Software Update rieši problémy so spánkom MacBookov Air, ktoré sa začali predavať v októbri 2010. Aktualizácia nemá ani MB, vyžaduje Mac OS X 10.6.5 a novšie. Okrem Software Update nájdete túto aktualizáciu aj na oficiálnych stránkach podpory.

komentárov
  1. no evidentne je nieco v tej aktualizacii na prd, lebo nechce to na late 2010 air ani nainstalovat… super, takze apple s touto chybou zase nic nevyriesil.. asi ho pojdem normalne reklamovat.. nech ho applu poslu spat..

  2. No mne to robi pekne problemi.. niekedy ked ho zavriem (uvediem ho do spanku zavretim displaya), tak mi potom otvorenim jednoducho nenastartuje a musi absolvovat tvrdy reset aby nabehol… je to dost problem..

  3. ja som tieš zo žiadnym spánkom problém nemala ale ked som si ju spustila, že aspoň pre istotu si to nainštalujem tak mi to na Macintosh nenainštalovalo lebo že nemám dosť miesta … takže neviem ktoremu macbooku air je to určené ale celkom ma to naštvalo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?