Apple v roku 2012 úplne prerobí iPad, iMac, iPhone a MacBook Air

Zaujímavá správa prichádza zo stránok Digitimes, podľa ktorej Apple plánuje kompletne prerobiť ponuku svojich produktov – iPad, iMac, iPhone a MacBook Air. Autori zrejme mali na mysli najmä zmenu dizajnu, s ktorou určite počítame v prípade iPhonu 5. Apple tento rok namiesto očakávaného iPhonu 5 predstavil iPhone 4S, ktorý je napriek tomu, že má rovnaký dizajn ako iPhone 4, obrovským hitom. Predstavenie nového dizajnu iPhonu 5 budúci rok je takmer isté. Dizajn iMacu, rovnako ako napríklad MacBookov Pro, ostal už niekoľko rokov bez väčších zmien. Čoho by sa však pripravované zmeny mali týkať, zatiaľ nevieme.

V prípade iPadu priniesol iPad 2 okrem hardvérových zmien aj tenší dizajn. Je možné, že Apple plánuje v tomto trende pokračovať a namiesto iPadu 2S predstaví rovno ešte tenší a ľahší iPad 3. Zaujímavé je, že zatiaľ čo iMac a MacBook Air stránkami spomenuté boli, MacBook Pro neuviedli. Práve od tohto modelu sa pritom budúci rok očakáva výraznejšia zmena dizajnu, ktorá by ho mala viac približovať k tenkým MacBookom Air.

Už teraz je jasné, že aj rok 2012 bude rokom plným noviniek, očakávaní, ale aj sklamaní počas predstavovania noviniek od Apple. Na čo sa najviac tešíte vy?

Viac článkov na tému

Diskusia je archivovaná, nie je možné prispievať.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend