Apple predstavil nové obaly Bumpers pre iPhone 4

Už 10. februára spúšťa Apple v spolupráci s mobilným operátorom Verizon v USA predaj nového modelu iPhonu 4 určeného pre siete CDMA. Od klasického GSM modelu sa takmer v ničom nelíši, no v dizajne došlo k minimálnym kozmetickým úpravám kvôli inému systému antén – mechanický prepínač Mute sa posunul o niečo nižšie. V súvislosti s CDMA iPhonom tak Apple začal predávať nové obaly Bumpers, ktoré majú otvor na boku zariadenia väčší, a tak sú kompatibilné nielen s GSM, ale aj CDMA verziou iPhonu 4. Keďže tlačidlá pre úpravu hlasitosti sú stale na rovnakom mieste a mechanický prepínač je tak jediným rozdielom, aj ostatní výrobcovia budú zrejme ponúkať puzdra so zväčšeným otvorom pre Mute, ktoré budú vďaka tomu kompatibilné s oboma verziami iPhonu 4. Nové puzdro Bumper v porovnaním s predchádzajúcou verziou máte možnosť vidieť na nasledujúcom videu:

komentár
  1. Ochranný obal na 2 věci. Po pár měsících používání zjistíte, že Vám velice krásně “doškrábe” boční kovový pásek (přesněji viditelně vyleští šmouhy). Je to tím, že se po čase obal docela rozvolní a dostává se pod něj nečistota, která při pohybu vytvoří tyto “škrábance”… Takže nedoporučuju…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.